Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

"Iršu kausi 2019"

02.03.2019 10:00 kur : Iršu pagasta sporta halle

irsi020318_6.jpg2. martā Iršu sporta hallē norisinājās tradicionālais volejbola turnīrs veterāniem "IRŠU KAUSI". 3 vīriešu komandas apakšgrupas spēli aizvadīja Kokneses Sporta centrā, pēc tam uz play – off spēlēm pievienojās veiksmīgākajām komandām Iršos. Volejbola lietpratēji zina, ka īstā cīņa sākas tieši izslēgšanas spēlēs. Šo atziņu pierādīja Saulkrastu vīri! Lai arī grupā ieņēma tikai 3. vietu, turpmāk ar saskaņotu un azartisku spēli kļuva par visa turnīra uzvarētājiem! Uzvarētāju sastāvs: I. Einiks, S. Blumbergs, A. Pirogs, M. Riekstiņš, A. Lībažs, D. Ribakovs. 2. vietā – Lubānas komanda, trešie – mājinieki, kuri dramatiskā spēlē par 3. vietu spēja lauzt nelabvēlīgo rezultātu un ar 2:1 (8:21;21:8;15:11) pārspēja valmieriešus. Iršu komandā spēlēja – I. Māliņš, M. Vilcāns, A. Ratnieks, J. Feodorovs, J. Skudra, G. Joksts, A. Stalīdzāns, Dz. Greļs.

 4  sieviešu komandas aizvadīja "apļa" turnīru un, nezaudējot ne setu, par uzvarētājām kļuva Saulkrastu komanda – S. Korne, S. Skobe, V. Terentjeva, A. Pizele, I. Benjava, I. Viksne. Par turnīra labākajiem spēlētājiem tika atzīti – Ivars Einiks un Jeļena Kozere.

Jau ceturto gadu tiek pasniegta Arkādija Trukša piemiņas balva "… ar cieņu pret visu, ko dari … ". Jo tieši tādu – cieņpilnas cilvēku atminamies Arkādiju. Šo balvu šogad saņēma Guntars Kampernovs.

Volejbola turnīrs nav tikai bezkompromisa cīņa laukumā par punktiem, uzvarām un medaļām. Tā ir vēlme būt kustībā, sabiedrībā, savējo vidū. Tas ir satikšanās prieks ar jautājumu katram –"Kā tev klājas? Un vai atceries…?"

Ar šādu domu 16. martā aicinu volejbola draugus un līdzjutējus uz Iršiem, uz Iršu volejbola komandas 35. gadu jubilejas pasākumu! Plašākai apskatei tiks prezentēti seni foto, tiks godināti esošie un bijušie Iršu volejbola komandas piederīgie, ar saviem priekšnesumiem klātesošos priecēs Kokneses mūzikas skolas Akordeonu orķestris.

Tiekamies Iršos!

 Dzintars Greļs,

Sporta darba organizators Iršos  

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top