faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Koknese veselīgāka vide visiem
Koknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Pasaules sniega diena Koknesē

20.01.2019 11:00 - 15:00 kur : Kokneses sporta centrs

Pasaules sniega diena ir vispasaules sporta pasākums, kas tiek organizēts ar mērķi popularizēt ziemas sporta veidus. Sniega dienas mērķis nav noskaidrot vai atlasīt nākamos čempionus, bet gan dot iespēju bērniem un arī viņu vecākiem pārliecināties, ka aktivitātes uz sniega var kļūt par viņu ikdienu, kas sniedz pozitīvas emocijas un nodrošina veselīgu dzīvesveidu.

Šādā veidā cilvēki visā Pasaulē tiek iepazīstināti ar dažādiem ziemas sporta veidiem – slēpošanu, biatlonu, slidošanu, hokeju, braukšanu ar ragaviņām u.c. Galu galā jebkura fiziskas aktivitātes ziemā, sniegā, uz ledus, uz kalna ir lielisks brīvā laika pavadīšanas veids, kas sniedz veselīgu izkustēšanos ķermenim un lielisku gandarījumu garam.

Šogad Pasaulē “Sniega diena” tiek atzīmēta 20,janvārī, un arī Koknesē “Sniega dienas” pasākums notiks tieši šajā dienā. Šī būs trešā reize, kad Koknesē notiks šis pasākums un līdzīgi kā iepriekšējās reizēs, piedāvāsim aktivitātes svaigā gaisā un uz sniega, sniedzot iespēju jebkura vecuma, dzimuma un fiziskās sagatavotības cilvēkiem izmēģināt sniega stafetes, distanču slēpošanu un biatlonu, kā arī iespējami dažādi pārsteigumi. Protams, jāņem vērā ziemas sporta veidu neparedzamā puse – laika apstākļi, kuri bieži mēdz ieviest korekcijas sacensību plānā un norisē, tāpēc lūdzam sekot līdzi informācijai par pasākumu.

Pasākums, kā ierasts, norisināsies Kokneses stadionā un tā sākums plānots plkst. 11:00, kad notiks pasākuma atklāšana. Tālākā pasākuma programma būs sekojoša:

  • plkst. 11:05 Kopīga iesildīšanās
  • plkst. 11:15 Sniega stafetes visiem sanākušajiem
  • plkst. 12:00 Distanču slēpošanas mini sacensības (sacensību distance tiks precizēta sacensību dienā)
  • plkst. 13:00 Biatlona sacensības (sacensību distance tiks precizēta sacensību dienā)
  • plkst. 15:00 Pasākuma dalībnieku apbalvošana


Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top