faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Koknese veselīgāka vide visiem
Koknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Kokneses Ziņģe 2019

06.04.2019 15:00 kur : Kokneses kultūras nams

Pieteikšanās uz Kokneses Ziņģi ir beigusies!

Trīs dienu laikā (kopš 2.janvāra) ir sasniegts maksimālais dalībnieku skaits. Uz 2019.gada Kokneses Ziņģi dalībnieku pieteikšanās ir beigusies, bet jau tagad ir atvērts arī nākamā gada Ziņģes dalībnieku saraksts. Arī tajā jau ir viens ieraksts, un gan jau būs vēl. 

6.aprīlī Kokneses kultūras namā Jūs varēsiet redzēt un dzirdēt brīnišķīgus ziņģētājus un muzikantus no visas Latvijas. Kokneses Ziņģē 2019 piedalīsies: 

Rūjienas kultūras nama kapela "Rūvenas Aure", Zane Šmite un Ilze Grunte, Kokneses "Urgas", "Kokneses zēni", "Budēļi" no Rīgas, "Teikas muzikanti" no Rīgas,  "Bumburneicys" no Viļāniem, Bārtas etnogrāfiskais ansamblis, stāstniece Lidija Veidemane no Sēļiem, tautas muzikanti Māris un Lidija no Mazsalacas Sēļu pagasta,  "Aizezeres muzikanti" no Kokneses,  tautas muzikantu kapela "Kramiņi",  Valters Reiznieks un grupa "Ziemeļmala" no Limbažiem, Riestavas mazģimene, vīru kopa "Kūzuls" no Dekšāres,  kapela "Kā ir, tā ir" no Snēpeles,  Dobeles "Leimaņi", Ozolnieku "Knipati", Suntažu "Saule", Pļaviņu "Āre", Liepājas "Vēlava", Jelgavas novada Valgundes pagasta "Nāburdzīte", "Milzkalnieki" no Šlokenbekas muižas Engures novadā.

  Vēl tik gaidām kādu stāstnieku piesakāmies! Arī amatnieki mīļi gaidīti! 

 Uz tikšanos 6.aprīlī!  

 Inguna Žogota, 

folkloras kopas "Urgas" vadītāja

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top