Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Diānas Zandes lekcijas Koknesē

01.12.2018 10:00 kur : Kokneses novada dome

afisa_diana_zande_jpg.jpg1. decembrī psiholoģe un kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite Diāna Zande vadīs lekcijas Koknesē - par lomām un robežām partnerattiecībās un par jauno tehnoloģiju ietekme uz bērniem un pieaugušajiem.

 Lai partneru attiecības veidotos veiksmīgi, ar mīlestību vien nepietiek. Attiecībām jāpievērš tāda pati vērība kā jebkurai citai svarīgai dzīves jomai. Lekcijā tiks runāts par to, kādām likumsakarībām pakļautas jebkuras partneru attiecības, kā gaidas ietekmē attiecības, kādas ir lomas un veselīgas robežas ģimenē, pārī, ar bērniem un vecvecākiem un kā sekmēt apmierinātību ar partneru attiecībām. Jautājumi, atbilde, diskusija.

Datori un viedtālruņi ir liela daļa no mūsu ikdienas dzīves, tāpat saziņa sociālajos tīklos. Lekcijā tiks pārrunāts tas, kā tehnoloģijas ietekmē pieaugušos un bērnus pozitīvi un negatīvi, kādā vecumā bērnam ļaut izmantot tehnoloģijas, kā un vai kontrolēt ierīču izmantošanu ģimenē, kā rodas atkarība no tehnoloģijām un kā rūpēties par drošību internetā. Jautājumi, atbildes, diskusija.

 Lekcijas ir bez maksas un tiek rīkotas projekta nr. 9.2.4.2/16/I/019 "Koknese-veselīgākā vide visiem!" ietvaros. Jautājumu gadījumā zvanīt pa tālr. 27298666.

Aicināti visi interesenti!

 

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top