Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Kā ar kājām un sirdi apiet apkārt Latvijai?

03.11.2018 - 03.01.2019 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

      3_2.jpgKoknesieti Modrīti Spilbergu uzklausījām jau Ceļotāju sestdienā bibliotēkā, kad viņa mums ļoti iedvesmojoši stāstīja par savu ceļu uz Kilimandžaro - no sapņa rāmītī uz galda līdz pat tā realizācijai! Jau tad mēs vienojāmies, ka tiksimies vēl! Modrīte ir ceļotāja no matu galiņiem līdz papēžiem!

     3.novembra sestdienā šī tikšanās arī notika, un mēs varējām būt liecinieki tam, kā ar kājām un sirdi noiet nepilnus 500 kilometrus 17 pārgājienos apkārt Latvijai. Modrīte nolēma šo savu ieceri realizēt un veltīt Latvijas 100-gadei!  Mēs, visi bibliotēkas apmeklētāji, savukārt radījām dāvanu Modrītei - kopgleznu, kurā maza meitenīte sēž šūpolēs un skatās plašajā pasaulē!

      36 foto mirkļi (Ar vienu pēdu ūdenī: piekraste no Ainažiem līdz Nidas ciemam) no šīs fantastiskās un realizētās Modrītes idejas būs apskatāmi bibliotēkā 2 mēnešus! Modrīte gan saka, ka atlasīt fotogrāfijas bijis grūti, vajadzēja aicināt talkā māsas meitu! Arī māsa Modrītei bijis liels atbalsts, daļu ceļa veicot kopā ar viņu! Jā, skaista ir mūsu Latvija! Sestdien vēlreiz pārliecinājāmies, ka entuziasma pārņemtie cilvēki ir mūsu labākās grāmatas!       Galvenais ir tas, ka Modrīte pārliecinoši teica, ka arī mēs arī to spējam  -vajag tikai gribēt! Mēs, protams, savējiem ticam! Varētu sākt ar to, ka noskatām kādu no viņas fotogrāfijām, atzīmējam to punktu kartē un startējam!

  Ingrīda Grūbe,

Kokneses pagasta bibliotēkas bibliotekāre

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top