Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Rudens velobrauciens 2018

15.09.2018 08:30 - 19:00 kur : Kokneses tūrisma informācijas centrs

rudens_velobrauciens_2018.jpg Kokneses  Tūrisma centrs aicina velomīļus uz piekto rudens velobraucienu šī gada 15.septembrī. Velobrauciena maršruts plānots apmēram 60 km garumā. Tas vīsies  pārsvarā pa grants ceļiem, vietām arī pa takām, kā arī pa asfaltu Kokneses un Pļaviņu novadu teritorijās. Šoreiz paredzēti garāki pārbraucieni, kas prasīs no dalībniekiem spēku un izturību. 

Velobrauciens sāksies no Kokneses Tūrisma informācijas  centra un vedīs Paugu meža virzienā. Meža vidū, kur „Paugu” „Žagatās” saimnieko mednieku klubs, būs iespēja tikties ar vietējiem medniekiem un uzzināt par meža zvēru dzīvi. Pēc garāka pārbrauciena mežā, kas vijas paralēli dzelzceļa līnijai, tiks sasniegts Pļaviņu novads. Īvānu ciemā, kur dzīvo 29 iedzīvotāji, iepazīsim dzīvi vietā, kur apkārt valda klusums un miers. Un tad jau pēc dažiem kilometriem sagaida atpūta kādreiz slavenajā atpūtas bāzē „Mežezers”.

Pēc nelielās atpūtas ezera krastā, ātrā ripojienā pa asfaltu  būs sasniegta Odziena. Pastaiga pa Odzienas pili un apkārtni ļaus atpūtināt kājas no pedāļu mīšanas un ceļš vedīs atpakaļ Kokneses novada virzienā. Vēl tikai jāiegriežas Siljāņu ciema saimniecībā „Karlīnas”, kur truši, dažādu šķirņu vistas, pāvi un arī kazas izbauda dzīvi gandrīz brīvā dabā Pērses upes krastā. Tad atpakaļ uz grants ceļa, garām kādreizējai Jaunbebru muižai un parkam līdz „Vecsiljāņiem”, kur iepazīsim „Ievas siera” tapšanas gaitu. Vairs tālu nebūs  Vecbebri, kur baudīsim  medus  smaržu un garšu, un jau ceļš mājup Kokneses virzienā, ar dažām pieturvietām, kad vēlā vakarpusē Kokneses viduslaiku pilsdrupās baudīsim kopā būšanu pie ugunskura. 

Kā jau dzīvē, paredzētajā programmā iespējamas izmaiņas, bet labam garastāvoklim, dabas baudījumam ar velosipēdu tas nevar traucēt.

Dalības maksa: pieaugušajiem - 5 EUR; skolēniem - 3 EUR; pirmsskolas vecuma bērniem bez maksas.

Iepriekšēja reģistrēšanās braucienam:

E-pasts: turisms@koknese.lv

Tālr: +371 65161296; +371 29275412.

Velobrauciena NOLIKUMS

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top