Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pasakumi/7046/pasakums_doma_elpo_kusties_koknese
Drukas datums: 02:48:26 26.11.2020

Pasākums “Domā. Elpo. Kusties.” Koknesē

26.08.2018 10:00

26.augustā Koknesē notiks pasākums "Domā. Elpo. Kusties.". Sliktu laikapstākļu un lietus gadījumā pasākums notiks Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas sporta zālē.

Pasākums sāksies plkst. 10:00 ar bodyART Energetic nodarbību sertificētas treneres vadībā - Judīte Stāvus.

bodyART treniņā galvenā prioritāte ir trenēt cilvēku kā funkcionālu kopumu. bodyART apvieno pozas un klasiskas elpošanas tehnikas ar fizisku treniņu un mentālu relaksāciju. Galvenais bodyART treniņa mērķis ir ar funkcionālu spēka un stabilizēšanas treniņu nodrošināt visa cilvēka ķermeņa pareizu funkcionēšanu.

Pasākuma turpinājumā būs personīgās izaugsmes treneres un psihoterapeites Katrīnas Reikmanes diskusija, lekcija un praktiski padomi par to, kā rast harmoniju savā dzīvē un atjaunot līdzsvaru. Pirmajā daļā būs īsa lekcija, bet otrajā daļā praktiski padomi.

Tālāk sekos daļai jau zināmā un iemīļotā Cigun nodarbība, taču līdz šim Koknesē nebijušas Cigun instruktores - Ilzes Palmas vadībā. Ļaujies jaunām sajūtām!

Pasākuma noslēgumā būs jogas nodarbība, lai aizgaiņātu projām stresu, palīdzētu atslābināties un atgūt mieru un labu pašsajūtu ar dažādu jogas vingrinājumu palīdzību. Vadīs sertificēta jogas pasniedzēja - Ilze Palma. Aicināti visi interesenti!

Pasākums ir bez maksas un tiek rīkots projekta nr. 9.2.4.2/16/I/019 "Koknese-veselīgākā vide visiem!" ietvaros.