faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Koknese veselīgāka vide visiem

ReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

"Irši zied..."

14.07.2018 10:00 kur : Iršu pagasta sporta halle

Vasaras viducī – 14. jūlijā, Iršos norisinājās tradicionālās volejbola sacensības zālāja laukumos „Irši zied…”. Lai arī šogad daba ar ziedēšanu krietni pasteigusies un ziedēšanas krāšņums tikai atmiņās, vasara piedāvāja brīnišķīgu dienu – sauli, vēju, mākoņus un īslaicīgi atspirdzinošu „dušu no debesīm”!

Sacensībās piedalījās 6 komandas. Interesantas un līdzvērtīgas izvērtās spēles starp veterānu ( EZIS) un jauniešu (DEGRILL) komandām - 22:20 otrajā setā un uzvar jaunība. Bet cīņā par bronzu viņiem gan nācās piekāpties IRŠI – V komandai – 1:2. Finālā skaistā spēlē uzvaru izcīna MĒTRIENAS puiši – A. Fridrihsons, J. Zadovskis, J. Krēmers, A. Grundulis, otrie – mūsu novada volejbolisti – R. Zukuls, R. Otto, N. Vingris, V. Benjavs.

Pusdienu pārtraukumā dalībnieki stiprinājās ar gardo auksto zupu un sacentās dažādās sportiskās aktivitātēs. Šautriņu mešanā individuāli labākais – Raitis Zukuls, komanda – MĒTRIENA. 3- solī no vietas uzvarētājs individuāli – Renāts Cīrulis, komandām – SKAISTUĻI. „Apakšiņu” konkursā uzvarētājs – Dzintars Greļs.

Paldies volejbolistiem par piedalīšanos turnīrā! Paldies tiesnešiem- Lībai, Jānim, Annijai par apzinīgumu un atsaucību, Dacei – par gardo zupu! Paldies Iršu pagasta pārvaldei – par bagātīgajām balvām un Jurim Sirmajam – par oriģinālo balvu – pakavu izgatavošanu!

Sporta darba organizators Iršos Dzintars Greļs

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top