Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

"Irši zied..."

14.07.2018 10:00 kur : Iršu pagasta sporta halle

irsi140718_11.jpgVasaras viducī – 14. jūlijā, Iršos norisinājās tradicionālās volejbola sacensības zālāja laukumos „Irši zied…”. Lai arī šogad daba ar ziedēšanu krietni pasteigusies un ziedēšanas krāšņums tikai atmiņās, vasara piedāvāja brīnišķīgu dienu – sauli, vēju, mākoņus un īslaicīgi atspirdzinošu „dušu no debesīm”!

Sacensībās piedalījās 6 komandas. Interesantas un līdzvērtīgas izvērtās spēles starp veterānu ( EZIS) un jauniešu (DEGRILL) komandām - 22:20 otrajā setā un uzvar jaunība. Bet cīņā par bronzu viņiem gan nācās piekāpties IRŠI – V komandai – 1:2. Finālā skaistā spēlē uzvaru izcīna MĒTRIENAS puiši – A. Fridrihsons, J. Zadovskis, J. Krēmers, A. Grundulis, otrie – mūsu novada volejbolisti – R. Zukuls, R. Otto, N. Vingris, V. Benjavs.

Pusdienu pārtraukumā dalībnieki stiprinājās ar gardo auksto zupu un sacentās dažādās sportiskās aktivitātēs. Šautriņu mešanā individuāli labākais – Raitis Zukuls, komanda – MĒTRIENA. 3- solī no vietas uzvarētājs individuāli – Renāts Cīrulis, komandām – SKAISTUĻI. „Apakšiņu” konkursā uzvarētājs – Dzintars Greļs.

Paldies volejbolistiem par piedalīšanos turnīrā! Paldies tiesnešiem- Lībai, Jānim, Annijai par apzinīgumu un atsaucību, Dacei – par gardo zupu! Paldies Iršu pagasta pārvaldei – par bagātīgajām balvām un Jurim Sirmajam – par oriģinālo balvu – pakavu izgatavošanu!

Sporta darba organizators Iršos Dzintars Greļs

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top