Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Aktīvi, zinoši un veseli Kokneses novada bērni Vecbebros

14.07.2018 13:00

img_20180716_wa0003.jpglogo_abols.jpg14. jūlijā Vecbebros pie Ornicāna dīķa norisinājās pasākums bērniem un jauniešiem "Aktīvi, zinoši un veseli Kokneses novada bērni" jeb Ūdens diena Vecbebros, jo pasākums bija veltīts ūdens tēmai. Pasākuma pirmajā daļā dalībnieki klausījās stāstījumu par atkarību izraisošām vielām un veselīgu uzturu. Izglītojošajai daļai sekoja pamatinstruktāža par drošību uz ūdens un pirmās jautrības stafetes. Kad dalībnieki bija iesiluši, pievērsāmies ūdens disciplīnām: airējām ar kajaku, divatā ar kanoe, peldus (ar peldvesti) nesām bumbiņu uz dīķa otru krastu un atgriezāmies atpakaļ pie starta laipas.

Programmas noslēgumā, apgāžot laivu, ieguvām neparasti aizraujošu peldlīdzekli. Dalībniekiem bija aizraujoši visa pasākuma laikā un bija grūti interesantās nodarbes paredzētā laikā beigt! Programmas noslēgumā, apgāžot laivu, ieguvām neparasti aizraujošu peldlīdzekli. Dalībniekiem bija aizraujoši visa pasākuma laikā un bija grūti interesantās nodarbes paredzētā laikā beigt! Pasākums notika projekta nr. 9.2.4.2/16/I/019 "Koknese-veselīgākā vide visiem!" ietvaros. 

Tiekamies nākamos sporta pasākumos!

Artis Zvejnieks,

Sporta pasākumu organizētājs Bebru pagastā

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top