faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Kokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs
Koknese veselīgāka vide visiem

ReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Ģimenes veselības diena Bebros

01.06.2018 14:00 kur : Vecbebru Mežaparka estrāde

1. jūnijā Bebru Mežaparka estrādē, projekta nr. 9.2.4.2/16/I/019  "Koknese-veselīgākā vide visiem" ietvaros, notika pasākums "Ģimenes veselības diena". 

Dienu sākām ar ārstniecisko vingrošanu fizioterapeites Žanetes Vingres vadībā. Turpinājumā ikviens varēja pārbaudīt savas spējas, piedaloties dārza spēlēs un veiklības stafetēs. 

Pieprasītākās bērnu vidū bija piepūšamās atrakcijas, kur arī organizējām vienu no stafetēm. 

Pēc aktīvām kustībām kopā visus aicināja uztura speciāliste Ilze Začeste, kura stāstīja, kā pagatavot garšīgus un veselīgus smūtijus no dabā atrodamiem augiem "nezālēm", kā arī no augļiem un kefīra.

Pasākuma izskaņā priekšnesumus sniedza Kokneses kultūras nama deju grupa ''Kristāliņi'', vadītāja Inga Ozoliņa, kas arī iesaistīja klātesošos zibakcijā un kopīgi apguva deju kustības.

Uz priecīgas nots, noslēdzot ''Ģimenes veselības dienu'', pasākuma dalībnieki mielojās ar kliņģeri un visi kopā palaida debesīs krāsainus balonus, uzgavilējot sev par izturību un skaisto, saulaino dienu!

Paldies visiem, kas piedalījās, Bebru pagasta pārvaldei un Dailai Riekstiņai.

Jolanta Pīķe,

kultūras darba organizatore

 Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top