Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Ģimenes veselības diena Bebros

01.06.2018 14:00 kur : Vecbebru Mežaparka estrāde

img_1947.jpg1. jūnijā Bebru Mežaparka estrādē, projekta nr. 9.2.4.2/16/I/019  "Koknese-veselīgākā vide visiem" ietvaros, notika pasākums "Ģimenes veselības diena". 

Dienu sākām ar ārstniecisko vingrošanu fizioterapeites Žanetes Vingres vadībā. Turpinājumā ikviens varēja pārbaudīt savas spējas, piedaloties dārza spēlēs un veiklības stafetēs. 

Pieprasītākās bērnu vidū bija piepūšamās atrakcijas, kur arī organizējām vienu no stafetēm. 

Pēc aktīvām kustībām kopā visus aicināja uztura speciāliste Ilze Začeste, kura stāstīja, kā pagatavot garšīgus un veselīgus smūtijus no dabā atrodamiem augiem "nezālēm", kā arī no augļiem un kefīra.

Pasākuma izskaņā priekšnesumus sniedza Kokneses kultūras nama deju grupa ''Kristāliņi'', vadītāja Inga Ozoliņa, kas arī iesaistīja klātesošos zibakcijā un kopīgi apguva deju kustības.

Uz priecīgas nots, noslēdzot ''Ģimenes veselības dienu'', pasākuma dalībnieki mielojās ar kliņģeri un visi kopā palaida debesīs krāsainus balonus, uzgavilējot sev par izturību un skaisto, saulaino dienu!

Paldies visiem, kas piedalījās, Bebru pagasta pārvaldei un Dailai Riekstiņai.

Jolanta Pīķe,

kultūras darba organizatore

 printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top