Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Koknese sporto 45, Frīsbijs

30.05.2018 18:00 - 20:00 kur : Kokneses sporta centrs

30.maijā Kokneses stadionā notika kārtējais “Koknese sporto” pasākums, kurā šoreiz tika spēlēts frīsbijs. Pirms aptuveni gada, Koknesē viesojās Ogres frīsbija kluba pārstāvji, kuri mums palīdzēja precīzāk un labāk apgūt frīsbija spēles noteikumus un iemaņas un šoreiz tas viss tika atkārtots.

Uz pasākumu gan ieradās vien 11 dalībnieki. Tikai daži no viņiem iepriekš bija spēlējuši frīsbiju iepriekš, bet pārējie frīsbiju spēlēja pirmo reizi. Pasākuma sākumā notika dalībnieku iepazīstināšana ar frīsbija noteikumiem un spēles gaitu, pēc tam notika neliela iesildīšanās. Pēc tās tika izveidotas divas komandas, kuras aizvadīja aptuveni stundu garu frīsbija spēli. Dalībnieki progresēja ar katru jaunu izspēli un ļoti ātri apguva frīsbija spēles noteikumus un tās gaitu. Pēc frīsbija spēles dalībnieki saņēma veicināšanas balvas no pasāķuma vadītājiem – biedrības “Kokneses sporta veterānu klubs”. Pasāķumā kā atbildīgais pasākuma vadītājs darbojās biedrības pārstāvis Dāvis Kalniņš. Pasākums notika projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/019 “Koknese – veselīgākā vide visiem” ietvaros.

Kokneses sporta veterānu klubs

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top