Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Jāņu dienas ielīgošanas koncerts Iršos

22.06.2018 19:00

img_20180624_wa0008.jpgJānīts brauca katru gadu, Atved ziedu vezumiņu: Še saujiņa, tur saujiņa, Lai zied visa pasaulīte.

22.jūnijā - vasaras saulgriežu laikā, kad daba ir pilnā plaukumā un saule savu enerģiju dāvā visdāsnāk, Iršos pie vecās muižas klēts -Magazina notika nu jau par tradīciju kļuvušais Jāņu dienas ielīgošanas pasākums.

Pasākuma pirmajā daļā apmeklētājus priecēja vietējo pašdarbnieku kolektīvi: VPDK "Irši" un Pērses sākumskolas mazie dejotāji ar raitiem deju soļiem un vokālā ansambļa dalībnieces ar  skanīgajām balsīm.

Otrajā daļā, Pļaviņu folkloras kopas "Āre" pavadībā, interesentiem bija iespēja apgūt "Goda apļa" danci, iet rotaļās, tautas dziesmu pavadībā  piedalīties ugunskura iedegšanā un ar to saistītajās tradīcijās. Aktivitāšu laikā viesi tika cienāti ar Iršu pagasta pārvaldes sarūpēto cienastu - Jāņu sieru.

Iedegtais Jāņu ugunskurs un kopīgās aktivitātes sasildīja ikviena pasākuma dalībnieka sirdi  un radīja kopības sajūtu!

Paldies par kopā būšanu visiem koncerta dalībniekiem, viņu vadītājiem un skatītājiem, kas nenobijās no aukstajiem laika apstākļiem un piedalījās šajā pasākumā.

Deju kolektīvam "Irši" novēlam izturību un raitu dejas soli Dziesmu un Deju svētkos Rīgā!

Aija Martuzāne,

Iršu kultūras darba organizatore

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top