Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Kokneses novada atklātais čempionāts pludmales volejbolā 2018

26.05.2018 10:00 - 16.06.2018 - 16:00 kur : Kokneses sporta centrs, Iršu pagasta sporta halle

Šosezon norisinās jau piektais Kokneses novada atklātais čempionāts pludmales volejbolā, kurš ir uzsācies ar pirmo posmu Vecbebros, kas tika aizvadīts 26.maijā. Pie uzvaram pirmajā posmā tika komandas “777” un “Pirmo reiz”.

Vīru konkurencē startēja 7 komandas. Vispirms tika aizvadīts apļa turnīrs, bet pēc tam arī finālspēles, kur par labākajiem kļuva duets Jānis Andrejevs un Niklāvs Vingris, kuri finālā ļoti sīvā 3 setu cīņā pārspēja Vasīliju Trusovu un Edgaru Līcīti. Trešajā vietā ierindojās pieredzējušie veterāni Modris Vilcāns, Dzintars Greļs un Andris Stalidzāns.

Savukārt dāmu konkurencē starteja 6 komandas, starp kurām labākās bija Gerda Sedoja un Madina Isajeva, kuras tikai labākas mazo punktu attiecības dēļ apsteidza Agitu Šteinbergu un Anniju Krauzi. Trešajā vietā ierindojās Eva Tomaševska un Krista Ģēģere.

1.posma organizators Artis Zvejnieks vēlējās atzīmēt sacensību kuplo apmeklējumu un pastāstīt, ka paralēli pludmales volejbolam notika arī skolēnu volejbols zālāju laukumos. Tāpat Artis vēlējās pateikt paldies Bebru pagasta pārvaldes darbiniekiem par ieguldīto darbu materiālās bāzes papildināšanā, smilšu laukuma sagatavošanā, paldies atbalstītājiem par finansiālu palīdzību apbalvojumu nodrošināšanā un paldies puišiem, kas piedalījās smilšu krājumu atjaunošanas darbos.


NOLIKUMS

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top