Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Sērsnu rallija atskats

11.03.2018 10:00 kur : Bebru pamatskola

20180311_101449.jpgŠī gada 11. martā Bebru pagastā vēl bija saglabājusies pietiekama sniega sega, lai slēpotgribētāji varētu baudīt ziemas priekus. Satikāmies pie pamatskolas, kur sporta skolotāja Jeļena mums izsniedza slēpju komplektus.

 Kaut arī bija nedaudz siltāks nekā gribētos (bija +1.. +2 grādi), tomēr ciemata entuziasti saskaņā ar iecerēto programmu devās slēpojumā tuvējos laukos, lai veiktu ap 8-10 km apli Kokneses virzienā. 

Pēc pāris kilometriem secinājām, ka renovētā Bormaņu grāvja atbērtnes zeme un citviet ganību zāle tomēr spiežas cauri sniegam un traucē turpināt pilnu apli. Atgriezāmies skolas tuvumā un vienojāmies izmēģināt Tandēma slēpojumu uz ātrumu. Nokomplektējāmies pa 2 slēpotāji, sasējāmies kopā ar 3- 4 m garu auklu, un centāmies iegūt ātrāko apļa laiku- turpat pie skolas. Pāra priekšā novietojās stiprākais un, velkot, piepalīdzot aiz sevis piesietajam, abi centās iegūt savam pārim labāko iespējamo ātrumu. Bija jautri, aizraujoši un skatāmi!

Par piedalīšanos visi saņēma piemiņas zīmes un saldumu balvas.

Paldies par atraktīvo kompāniju un kopīgo sacensības elementa eksperimentu.

Paldies Bebru pamatskolas sporta skolotājai un skolas darbiniekiem par slēpju nodrošinājumu.

Slēpojumā un Tandēma slēpojumā piedalījās Lība Zukule, Andrejs Tomass Zvejnieks, Juris Bitenbinders, Edijs Eiduks, Kristers Paļčevskis, Arts Zvejnieks, Matīss Riekstiņš, Aldis Piliens.

 Bebru pagasta sporta pasākumu organizators

Artis Zvejnieks

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top