Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Sportiskā pēcpusdiena Bebru pagastā

10.02.2018 13:00

20180210_160134.jpgDambretes melni baltie lauciņi, novusa sarkanie un melnie kauliņi, šautriņu mērķis, tās bija lietas pie kurām 10. februārī Vecbebru vecajā pagastmājā pulcējās bērni, jaunieši un pieaugušie.

Uz pasākumu bija sagatavoti 6 dambretes galdiņi, 4 novusa galdi un 1 šautriņu (dārta) mērķis. Sacensības dalībnieki tika sadalīti 2 vecumgrupās - līdz 7. klasei un no 8. klases un vecāki. Pāru spēles sacensība tika paredzēta katram ar katru līdz 2 uzvarām.

Pasākums pulcēja 13 dambretes spēlētājus bērnu vecumgrupā (līdz 7. klasei ieskaitot), 3 dambretes spēlētājus pieaugušo vecumgrupā, 8 novusa spēlētājus vecumgrupā no 14 gadiem (šai grupai pievienojās arī 3 vecākie bērnu grupas pārstāvji), 12 šautriņu metējus bērnu vecumgrupā un 8 dalībniekus pieaugušo vecumgrupā.

Pasākums ritēja spraigi, aizraujoši, dalībnieki bija noskaņoti uzzināt savus panākumus un sacensties ar atnākušajiem pretiniekiem. Arī šautriņu mērķis viegli nepadevās, pie tam 5 labākajiem tika dota izvēles - balsošanas iespēja veikt papildmetienu sēriju, kur vismaz 3 bija jānobalso par šādu izvēli. Tiem, kuri atteicās, tika saglabāta pirmreizējā punktu vērtība.

Izcīnītie rezultāti bija sekojoši:

Šautriņās grupā līdz 7. kl. (7. ieskaitot)

1.v. Ramona Bičenko (101 p.)

2.v. Madara Luste (97 p.)

3.v. Kristers Karlsons (96 p.)

Šautriņās grupā no 8. kl.

1.v. Ilze Pabērza (75 p.)

2.v. Jānis Stepiņš (70 p.)

3.v. Ginta Stepiņa (68 p.)

Dambretē grupā līdz 7. kl. (7. ieskaitot)

1.v. Madara Luste

2.v. Andrejs Tomass Zvejnieks

3. v. Deivids Dzerkalis

Dambretē grupā no 8. kl.

1.v. Aigars Blitsons

2.v. Ainis Luste

3. v. Jānis Stepiņš

Novusā grupā no 8. kl. (pieaugušie)

1.v. Jānis Rudzītis

2.v. Aigars Blitsons

3. v. Jānis Stepiņš

Novusa spēles un dambretes spēles uzvarētāji un 1.-3. vietas izcīnītāji uzslavējami īpaši, jo nācās izspēlēt un uzvarēt diezgan daudzas cīņas.

Paldies visiem, kas atnāca un kuplināja dalībnieku rindas. Paldies Daigai Igaunei par šautriņu disciplīnas tiesāšanu. Paldies visiem, kas pielika roku telpu sagatavošanā un pasākuma organizācijā.

Nākamais pasākums ir 11. marts plkst. 10.00- Sērsnu (slēpošanas) rallijs vai pārgājiens.

Artis Zvejnieks,

Bebru pagasta sporta organizators

 

 

 

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top