Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

1.ceļotāju sestdiena bibliotēkā ir notikusi!

27.01.2018 12:00 - 15:00 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

c_modrite.jpgAr pārliecību varu teikt, ka 27.janvāris bija viena no interesantākajām sestdienām bibliotēkā, pateicoties 5 brīnišķīgiem ceļotājiem, kuri laipni piekrita dalīties ar saviem ceļojumu iespaidiem ar mūsu klausītājiem!

Kopā ar Dainu Liepiņu ieelpojām kolorīto Indijas gaisu, kopā ar Vili Folkmani ceļojām pa Izraēlu un klausījāmies viņa muzicēšanu ar interesantu mūzikas instrumentu, Modrīte Spilberga mums pierādīja, ka vajag tikai gribēt, tad arī Kilimandžaro top sasniedzams, Lonija Broka mūs vienmēr pārsteidz ar saviem sievišķīgajiem klipiem, šoreiz- iespaidi par Maltu, bet kā deserts sekoja Allas Svečikovas stāstījums par krāsainajiem ziedu svētkiem Holandē! 

Paldies vēlreiz, bija prieks izbaudīt 1. Ceļotāju sestdienu bibliotēkas vēsturē! Jāpiebilst, ka noderēja arī līdzpaņemtie termosi un piknika sainīši, jo laiks klausoties paskrēja ātri. Iespējams, ka nākamreiz jārīko pasākums ar teltīm un ugunskuru, lai būtu vairāk laika visu izbaudīt!

Vēlreiz apstiprinājās patiesība, ka paša redzētais un izbaudītais ir vislielākā vērtība, kuru atņemt nevar neviens.

Visam ir sākums un visam ir beigas, katrs ceļojums dod impulsu nākošajam ceļojumam! Visi stāstītāji mums tādu arī deva! Lai piepildās mūsu ceļotāju ieceres! Kā piemērs te var kalpot Modrītes modelis-atrast vēlamā ceļojuma mērķa foto, nolikt sev priekšā un lēnām uz to tiekties!

  Ingrīda Grūbe, 

Kokneses pagasta bibliotēkas bibliotekāre

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top