Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemPiedalies uzņēmēju konkursāKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Ielu sacensības 2017, Volejbola turnīrs

02.12.2017 10:00 - 13:00 kur : Kokneses sporta centrs

2.decembrī Kokneses sporta centrā norisinājās pirmspēdējais Kokneses novada Ielu sacensību posms volejbola turnīrs, kurā šoreiz piedalījās četras komandas no Kokneses novada.

Šim turnīram nudien, ar atsevišķiem izņēmumiem bija pieteikušies īsti volejbola spēles iesācēji un “svētdienas” spēlētāji, kas galu galā ir arī Ielu sacensību mērķauditorija un prieks, ka vismaz 4 komandas tika noformētas. Sacensībām pieteicās 5.klases komanda, Annijas Derkačas komanda, kuras sastavā spēlēja pārsvarā 8.klases skolēni, pieredzējušā koknesieša Niklāva Vingra komanda un Vecbebru komanda ar kapteini Ralfu Uškānu priekšgalā.

Apmēram 3 stundu garumā norisinājās spraigas cīņas volejbola laukumos un noskaidrojās, ka 4,vieta šoreiz turnīra debitantiem 5.klases komandai, kuriem vēl būs daudz iespējas parādīt savu spēku nākamajos gados. Pie trešās vietas tika Annijas komanda, bet pirmo un otro vietu smagā piecsetu cīņā sadalīja Niklāva un Ralfa komandas. Pēc ilgas cīņas piektaja setā ar 25:23 pārāki bija Niklāva komandas spēletāji un izcīnīja uzvaru, bet Ra;fa komandai šoreiz otrā vieta. Uzvarētāju komandā spēlēja Niklāvs Vingris, Dāvis Briedis, Laila Kalniņa, Didzis Bērziņš, Ilmārs Kalniņš un Andrejs Pavļenkovs.

Ielu sacensību noslēdzošais posms notiks 16.decembrī, kad Kokneses sporta hallē tiks spēlēts basketbols.

Teo Rakstītājs


Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top