Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Koknese sporto 38, Krosmintons

20.12.2017 19:00 - 22:00 kur : Kokneses sporta centrs

Biedrība “Kokneses sporta veterānu klubs” 20.janvārī rīkoja 2017.gada noslēdzošo “Koknese sporto” pasākumu, par kura sporta veidu šoreiz tika izraudzīts gadā sākumā iepazītais krosmintons. Krosmintonu mums apgūt palīdzēja bijušais koknesietis, krosmintonists un Latvijas krosmintona federācijas prezidents Mārtiņš Žogots. Pavisam šis bija jau 38. “Koknese sporto” pasākums.

Kā jau ierasts pasākums iesākās ar sporta veida teorētisko apguvi – tika atkārtoti spēles noteikumi, parādītas spēles raketes, lidojošie priekšmeti, laukumi un notika arī neliela spēles demonstrācija, lai sporta veids būtu vieglāk uztverams. Pēc tam sekoja neliela iesildīšanās daļa, lai ikviens atnākušais varētu izmēģināt kā ir turēt rokās krosmintona raketi un sist pa lidojošo spēles priekšmetu.

Pēc tam visi atnākušie dalībnieki tika sadalīti divās grupās – vīriešu grupā un sieviešu un bērnu grupā, un tika aizvadītas mini sacensības, lai noskaidrotu, kurš šajā trešdienā būs veiklākais krosmintonists. Sieviešu grupā 6 dalībnieku konkurencē par labāko šajā reizē tika atzīta Beāte Barone, kura prata apspēlēt savas tuvākās sāncenses Evitu Briņķi un Gitu Tenisu, bet vīru grupā labākais bija atlētiskais vieglatlēts Ralfs Eihentāls, kurš izcēlās ar lielu progresu salīdzinot ar iepriekšējo gadu. Otrajā vietā ierindojās Ivo Kokins, bet trešais sīvā cīņā Otto Bērziņš.

Nākamie “Koknese sporto” pasākumi notiks jau 2018.gadā un par to sporta veidiem tiks paziņots. Laimīgu visiem jauno gadu!

Biedrība “Kokneses sporta veterānu klubs”


Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top