Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Koknese sporto 35, Telpu futbols

22.11.2017 18:30 - 21:00 kur : Kokneses sporta centrs

20171122_204202_1.jpg22.novembrī Kokneses sporta centrā norisinājās kārtējais “Koknese sporto” pasākums, kuru organizēja biedŗība “Kokneses sporta veterānu klubs” un kurā piedalījās arī viesis – Rīgas futbola skolas treneris Viktors Suraks, kurš koknesiešiem mācīja dažādas interesantas lietas, kas saistītas ar telpu futbolu.

Pavisam pasākumu bija izvēlējušies apmeklēt apmēram 20 dalībnieki vecumā no 10 līdz 30 gadiem. Pasākums iesākās ar iesildīšanos, kur šoreiz tika izmantoti speciāļi telpu futbola vingrinājumi. Pēc tam sekoja dažādu spēles elementu apguve – kustēšanās pa laukumu bez bumbas, piespēles, izvairīšanās no pretinieka, sitieni pa vārtiem u.c., kam sekoja arī dažādu kombināciju izspēle. Pašās pasākuma beigās notika arī futbola spēle, kurā piedalījās visi atnākušie dalībnieki, kuri tika sadalīti divās komandās un spēlēja uz maiņām.

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top