Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Kokneses Mūzikas skolas audzēkņu koncerts “Rakstu raksti Latvijai”

14.11.2017 17:00 kur : Kokneses mūzikas skola

img_5391.jpgAr mīlestību 14. novembra pēcpusdienā izskanēja mūsu skolas skolotāju un audzēkņu veltījums „Rakstu raksti Latvijai”.

Skanīgi un izteiksmīgi priekšnesumi skatītājus piesaistīja viens pēc otra. Koncertā skanēja gan jautra tautas mūzika, gan nopietni klasiķu skaņdarbi.

Interesanti un savdabīgi ansambļi  priecēja klausītājus.  A. Niedres un E. Ozoliņas klavierdueta, kora klases trio,  flautu ansambļa,  vijoļu ansambļa un jauktā ansambļa – K. Teicānes, E. Vitenbergas, M Eglītes, G. Beķeres, L. Ozoliņas,  debija. 

Sirsnīgas un skaistas dziesmas skanēja skolas Jaunāko un Vecāko klašu kora izpildījumā. Nopietna satura un apjoma skaņdarbi vienmēr ir gaidīti no saksofonu ansambļa un akordeonistu kamerorķestra.

Paldies skolotājiem par radošo darbību. Tikai no mums būs atkarīgs, cik darbīgi un diženi savā varēšanā mēs būsim! Paldies audzēkņiem, skolotājiem par darbu, bet vecākiem par lielo pacietību.

 Katram pumpuram ir vajadzīgs savs laiks

Saule, gaiss un mitrums, lai uzziedētu un nestu sēklas…

Neatlaidība un sīksta pacietība vainago darbu

Un palīdz arī mazā dārzā izaudzēt krāšņas rozes.

 Kokneses mūzikas skolas direktore Iveta Bērziņa

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top