Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Koknese sporto 33, Nūjošana

15.10.2017 10:00 - 12:30 kur : Kokneses sporta centrs

15.oktobrī biedrība “Kokneses sporta veterānu klubs” organizēja nūjošanas pasākumu “Koknese sporto”, projekta “Koknese – veselīgākā vide visiem” Nr. 9.2.4.2/16/1/019 ietvaros.

Nūjošanas pasākumu vadīja sertificēta nūjošanas instruktore Zigrīda Sprukte. Vispirms trenere novadīja teorētisko daļu par nūjošanu, izstāstot sīkāk par nūjošanas būtību, kā arī parādot, kādi ir nūjošanas tehnikas pamatelementi. Pēc tam sekoja iesildīšanās daļa, pēc kuras atnākušie dalībnieki devās pārgājienā no Kokneses sporta centra uz Likteņdārzu.

Pārgājiena laikā trenere arī parādīja daudz vingrinājumus, kādus iespējams veikt ar nūjošanas nūjām. Visa pārgājiena laikā trenere koriģēja nūjotāju tehniku, lai visi nūjošanas kustības izpildītu pēc iespējas labāk un pareizāk. Pašā noslēgumā trenere arī veica nelielu filmēšanu, kurā tika uzfilmēts katrs dalībnieks, lai redzētu savu tehniku. Vienīgi žēl par to, ka pasākumā piedalījās vien 5 dalībnieki, pat neskatoties uz patīkamajiem laika apstākļiem.

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top