Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Zolītes sacensības "Kokneses rudens"

28.10.2017 10:00 - 17:00 kur : Kokneses sporta centrs

28.oktobrī Kokneses sporta centrā norisinājās zolītes sacensības “Kokneses rudens 2017”. Šoreiz sacensību nolikums tika sastādīts tā, ka turnīrs klasificējās pusreitinga turnīra parametriem un, lai to īstenotu pilnībā, bija nepieciešami vismaz 24 dalībnieki. Pavisam ieradās 28 dalībnieki no Kokneses, Aizkraukles, Neretas, Jēkabpils, Viesītes, Līvāniem, Rīgas un zolītes mači visas dienas garumā varēja sākties.

Pavisam tika aizvadītas 7 spēļu kārtas, kuru laikā tika noskaidrots, ka vislabākais zolmanis sajā dienā bija Andris Rībaks no Jēkabpils, kas savāca 35 lielos punktus. Par 3 mazāk, 32 spēja sakrāt Mairis Bravackis no Viesītes, bet trešajā vietā ierindojās Rinalds Rūja no Rīgas ar 28 lielajiem punktiem. Tālākās vietās koknesietis Egīls Baltcers, Oskars Ozols no Rīgas un Gunārs Streļecs no Aizkraukles, kurš ir arī 2013.gada Latvijas čempions zolītē. Pavisam no Latvijas zoles reitinga pirmā divsimtnieka “Kokneses rudenī” startēja 9 dalībnieki.

Nākamās zoles sacensības Koknesē norisināsies martā, kad notiks jau piektais “Kokneses zolmeistara” turnīrs.

REZULTĀTI 2017

Dāvis Kalniņš, KSC

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top