Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Veselības dienas Likteņdārzā

07.10.2017 11:00 - 15:00 kur : Likteņdārzs

Sestdien, 7. oktobrī, no pulksten 11 līdz 15 Likteņdārzā notiks fiziskajai, garīgajai un emocionālajai veselībai veltītā projekta “Garīgās veselības diena Sev” Veselības diena. Arī šoreiz ikvienam interesentam un visiem tiem, kas nepaspēja uz 23. septembri, būs iespēja iepazīt Cigun mākslu, radoši veidot ar smilšu-krāsu-gaismas lampām un iepazīt plašo 22 hektāru teritoriju ekspedīcijā “Likteņdārzs”.

Viss notiks vai sāksies radoši izglītojošā laukumā netālu no autostāvietas arī tad, ja laika apstākļi būs īsti rudenīgi, tomēr būs padomāts par apmeklētāju ērtībām – būs teltis lietus gadījumam un silta tēja. Likteņdārzs īpaši aicina ģimenes ar bērniem, jo ikviena no aktivitātēm ir piemērota gan lieliem, gan maziem.

Ciguns kopā ar Zitu Siliņu - spītējot rudens vēsumam viņa iepazīstinās ar kustību meditatīvo ietekmi uz garīgo un fizisko veselību, parādīs kustības no "PELDOŠĀ PŪĶA", ko apguvusi no Hans Menck Minhenē. Plašāk par to:  https://www.youtube.com/watch?v=zPIZvNL9-0I&t=72s

Emociju veselībai un īpaši mazo Likteņdārza apmeklētāju priekam būs smilšu-krāsu-gaismas lampu  terapija . Tā palīdz iegūt mieru, izpaust savas emocijas caur radošu darbošanos un veido atvērtāku notikumiem apkārt prātu. Ikviens liels un mazs, kurš tās pamēģina, izjūt dziedniecisko mākslas ietekmi un var atbrīvot dabīgo bērna prieku sevī. Aktivitāte notiks kopā ar Lauru Līdaku-Ambrazēviču.

Ekspedīcija "Likteņdārzs" ģimenēm un draugu komandām , kas bērniem un pieaugušajiem ļaus iepazīt Likteņdārzu un saredzēt skaisto detaļās, kas varbūt ir paslīdējis garām, baudot 22 hektārus plašo Likteņdārza teritoriju pastaigās vai ekskursijās. Būs iespēja iznomāt elektromobiļus, ja mazas vai nogurušas kājas neļauj daudz staigāt, bet ekspedīcijas uzdevumi un to atrisināšana vilinās. Ekspedīciju organizēs Jānis Karalis.

Aicināti lieli un mazi baudīt rudeni Likteņdārzā un parūpēties par savu veselību skaistajā dabas un piemiņas vietā Likteņdārzā. Dalība pasākumā ir bez maksas, ieeja Likteņdārzā – par ziedojumiem.

Papildu informācija:

Valda Auziņa

Nodibinājuma „Kokneses fonds”

Valdes priekšsēdētāja

+371 29476146, valda.auzina@koknesesfonds.lv 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top