Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Ģimeniski silts sveiciens svētkos!

13.11.2015 kur : Kokneses mūzikas skola

img_20151116_wa0008_1.jpgĢimeniski silts un kā skaists sveiciens Latvijas valsts dzimšanas dienā 13. novembra vakarā Kokneses Mūzikas skolā izskanēja koncerts „Muzicēju kopā ar ģimeni”.

Koncertā uz skatuves satikās vairākas paaudzes - Kokneses Mūzikas skolas skolēni, viņu vecāki, vecvecāki un skolotāji.

„Lai tev vienmēr droša gaita, kad pa tēvu zemi ej!” – dziesmā cits citam novēlēja Kokneses Mūzikas skolas jaunāko klašu kora dziedātāji un diriģente Lelde Kamzole-Gagaine.

Dziesmoto pasākumu vadīja un koncerta māksliniekiem sirsnīgus vārdus veltīja skolotājas Iveta Bērziņa un Gundega Ermiča.

Vērojot muzikālos priekšnesumus, radās pārliecība – mūsu novadā ir stipras un brīnišķīgas ģimenes, kurās no vecākiem un vecvecākiem mantoto muzicēt prieku turpina bērni un mazbērni, pateicoties dzīves gudriem un talantīgiem pedagogiem.

Ikviens priekšnesums bija kā silts emociju vilnis, kuram skatītāji atsaucās ar ovācijām un aplausiem.

Paldies par kopā muzicēšanu: Antra un Luīzei Vasiļevskām, Gundegai, Ivai un Annijai Ermičām, Signijai un Elizabetei Skrastiņām, Agitai un Loretai Miķelsonēm, Gunita, Gundegai un Edmundam Beķeriem. Kopā ar meitiņu Martu pie klavierēm sēdās tētis Māris Mikāls. Dziesmā „Mīļa mana tēvu zeme” skaisti balsis saskanēja Gaļinai un Viktorijai Krauklēm, Ilzei un Aigai Delverēm, Valdai Kalniņai ar mazmeitiņu Gundegu.

„Tas ir īsts ģimenes orķestris!” – skatītāji uzgavilēja Marijai un Ziedonim Vildēm un viņu trim mazajām atvasītēm.

Tikpat nopietni koncertam bija gatavojušies brāļi un māsas: Līva un Hermanis Liepiņi, Patrīcija un Ralfs Luci, Agne un Elīza Matušonokas, Patrīcija un Oto Bērzkalni, Edijs un Dāvis Puišeļi, kā arī draugi Ralfs Lucs un Ēriks Vilde, Madarai Luste un Alise Berga, Beāte Beatrise Brūvere un Agita Skrīvere, flautu kvartets Elīza Matušonoka, Anna Ziediņa, Lilija Ozoliņa un Agnese Skrīvere. Savu priekšnesumu – izcili nospēlētu „Klabdanci” un „Sešdanci” dāvāja Kokneses Mūzikas skolas skolotāji, kuri, apvienojot savus spēkus, šajā vakarā kļuva par svētku kapelu.

Koncerta izskaņā kopā ar vecāko klašu skolēnu kori pacilāti skanēja Ulda Stabulnieka un Māras Zālītes melodija „Tik un tā”, vēlreiz apliecinot – Latvija mums ir visskaistākā.

Kokneses Mūzikas skolas direktore Silvija Cīrule, pateicoties visiem koncerta dalībniekiem, atzina: „Latvija svētkos ir pelnījusi šo koncertu!”

Sarmīte Rode

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top