Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Kokneses mūzikas skolas mācību gada atskaites koncerts

02.06.2015 17:00 kur : Kokneses kultūras nams

Ar atskaites koncertu 2. jūnijā veiksmīgu mācību gada noslēgumu atzīmēja Kokneses mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi. Kultūras nama zālē bija pulcējies viss skolas kolektīvs, audzēkņi, vecāki un citi mūzikas draugi.

Koncerts aizsākās ar Beātes Beatrises Brūveres izpildīto skaņdarbu “Pirmo reizi 1.klasē”. Tālāk klausītājus priecēja mazo vijoļnieču ansamblis skolotāja Jāņa Atslēgas vadībā. Uz “Dziesmas prieku” un “Jautro danci” aicināja kora klases ansamblis un skolotāja Lelde Kamzole-Gagaine. Ar noslēpumainajām flautas skaņām mūs iepazīstināja Ilonas Makareni audzēknes Paula Užule un Anna Ziediņa. Allas Puķītes audzēkņi priecēja ar skaņdarbiem “Allegro” un “Aria”. Kamerorķestris un skolotāja Iveta Bērziņa ar burvīgām akordeonu skaņām uzbūra ainas no kinofilmas “Titāniks”. Ziedoņa Puķīša vadītais saksofonu trio un saksofona ansamblis spēlēja jautri un atraktīvi, ar to izpelnoties varenus skatītāju aplausus. Koncerts noslēdzās ar skolas kora uzstāšanos un dziesmu “Paši skaistākie vārdi”.

Pēc svinīgā koncerta Kokneses novada dome ar Atzinības rakstu apbalvoja Leldi Kamzoli-Gagaini un Ilonu Makareni par ieguldīto darbu koru sagatavošanā Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, Ziedoni Puķīti un Allu Puķīti par audzēkņu kvalitatīvu sagatavošanu konkursiem, Ivetu Bērziņu par ieguldīto dabu Kamerorķestra sagatavošanai koncertam Latvijas Akordeonu dienu noslēguma pasākumam. Ar Pateicības rakstu tika apbalvots Kokneses Mūzikas skolas koris par ieguldīto darbu gatavojoties Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem un skatē uzrādīto lielisko rezultātu, Kokneses Mūzikas skolas Kamerorķestris par akordeona spēles popularizēšanu un profesionālo izpildījumu un saksofona spēles audzēkne Una Gadzāne par sasniegumiem konkursos.

Savu pateicību, mīlestību un atzinību audzēkņiem, pedagogiem, tehniskajiem darbiniekiem un vecākiem izteica Kokneses Mūzikas skolas direktore Silvija Cīrule.

Bērnus pavadot brīvdienās Silvija Cīrule vēlēja:

Priecājies par to, kas tu esi,

Priecājies par to, kāds tu esi.

Par to, kas tev pieder un , kas tev vēl būs…

Lai brīnumskaista vasara!

 

Teksts un foto

Dace Svētiņa

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top