Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Aizvadīti tradicionālie Kokneses novada mednieku sporta svētki

19.08.2017 09:00 kur : Ozolkalnu šautuve

20953773_1948841605131005_5432570415587385736_n.jpgNedēļas nogalē Kokneses pagasta “Ozolkalnu” šautuvē skanēja pamatīgi šāvieni, jo te notika tradicionālie Kokneses novada mednieku sporta svētki “Kokneses kauss” jeb, kā tos nodēvējuši paši dalībnieki, mazais Kokneses novada “Minhauzens”.

Līdzīgi kā lielajā mednieku festivālā “Minhauzens”, arī Koknesē sacentās vairākas mednieku komandas, kuras dažādos sporta veidos krāja punktus, lai dienas beigās iegūtu “Kokneses kausu 2017”. Kauss ceļo pie komandas ar vismazāk iegūto punktu skaitu.

Par aizvadītajām sacensībām mednieku kluba “Ķepainis” vadītājs un viens no sacensību organizatoriem Jānis Bērziņš teic: “Arī šogad “Kokneses kauss” bija labi apmeklēts un spēkiem mērojās kupls dalībnieku pulks. Kopumā startēja 41 dalībnieks un 8 komandas. Īpašs prieks par aktīvajām daiļā dzimuma pārstāvēm, kuras šoreiz dalībnieku vidū bija salīdzinoši daudz. Tradicionāli mednieku svētkos sabrauc mednieki ar savām ģimenēm. Mums ir patīkama atmosfēra, skaisti svētki, kur kopā atpūšas visa ģimene!”

Mednieki un mednieces sacentās amerikāņu trapā, smaguma noteikšanā, mērīšanā “uz aci”, stafetē, duelēšanās sacensībās un šautriņu mešanā. Individuālie dalībnieki piedalījās šautriņu mešanas un pneimatikas sacensībās, bet bērnu priekam bija pat piepūšamā atrakcija!  Rezultātu kopsummā vislabāk veicās un sacensību kausu ieguva mednieku kluba “Ķepainis” komanda, kuras sastāvā bija: Ainārs Krastiņš, Māris Blagovs, Jānis Rūdolfs un Aivars Milsons. Komanda tika apbalvota ar svētku kausu, kā arī katrs dalībnieks individuāli saņēma mazākus piemiņas kausus. Arī otrās un trešās vietas komandu dalībnieki tika apbalvoti ar piemiņas kausiem. Vēl dalībnieki saņēma vairākas gardas un vērtīgas balvas no pasākuma atbalstītājiem.

Lielu paldies mednieku klubs “Ķepainis” saka visiem dalībniekiem, organizatoriem un atbalstītājiem. Īpašs paldies lielākajiem svētku atbalstītājiem: Kokneses novada domei, veikaliem “Metālists”, “Volta”, “Kokneses miesnieka gardumi”, SIA “Ataudze”, IK “Melita 96”, Kokneses Tūrisma centram, SIA “Sinda & VR”, SIA “Artemīda”, AS “Virši A”, konditorejai “Melānija”, ZS “Vecsiljāņi”, SIA “Innotrade Riga Ltd”, SIA “Kokneses dārzniecība” un alus darītavai “BURSH”.

Anita Šmite

Foto no Aināra Krastiņa personīgā albuma

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top