Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pasakumi/4706/ekoskolu_skolotaji_tiekas_kokneses_internatpamatskola
Drukas datums: 03:40:14 26.11.2020

Ekoskolu skolotāji tiekas Kokneses internātpamatskolā

08.08.2017 - 10.08.2017 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

No 8. līdz 10. augustam Kokneses internātpamatskolā notiek plašs vides izglītības un pieredzes apmaiņas pasākums – Ekoskolu Vasaras forums, kuru organizē Vides izglītības fonds sadarbībā ar Kokneses internātpamatskolu – attīstības centru un Kokneses novada domi, kā arī ar Mežu attīstības fonda finansējumu. Forumā pulcējas 110 koordinatori no Ekoskolām visā Latvijā, lai dalītos pieredzē, iepazītos ar aktualitātēm vides izglītībā un apgūtu, kā sniegt atbalstu jaunajiem vides līderiem. Pasākuma programmā iekļautas informatīvas un praktiskas aktivitātes, kuras vada pieredzējuši vides eksperti un lektori.

Foruma atklāšanā, sveicot Ekoskolu koordinatorus ar viesošanos Koknesē, gūt pozitīvus iespaidus Latvijas sirds vietā, baudīt saulainas dienas mūsu skaistajā un vēsturiskajā novadā, kā arī veiksmīgu un rezultatīvu darba procesu vēlēja Kokneses novada domes priekšsēdētāja vietnieks Māris Reinbergs un Kokneses internātpamatskolas-attīstības centra direktore Dagmāra Isajeva. Forumu atklāja Ekoskolu programmas vadītājs Daniels Trukšāns, kurš sirsnīgi pateicās mūsu novada Ekoskolas - Kokneses internātpamatskolas - attīstības centra kolektīvam, par atsaucību un ieguldīto darbu foruma organizēšanā.

Pirmās foruma dienas noslēgumā, vakarā pie skolotājiem devās arī folkloras kopa "Urgas", lai iemācītu kādas dziesmas, dančus un rotaļas. Folkloras kopa prezentēja Koknesi gan izrādot savus tērpus, gan muzicējot. Koknesiete, gide Spodra Briede bija sagatavojusi aizraujošu stāstījumu par Kokneses dažādām aktivitātēm, tūrisma objektiem un vēsturi. "Urgu" vadītāja Inguna Žogota teic: "Vakars izdevās lielisks! Nu labās ziņas par Koknesi aizies uz visām Latvijas malu malām."

Informāciju sagatavoja Anita Šmite