Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Kokneses kauss volejbolā 2017

09.09.2017 10:30 - 16:30 kur : Kokneses sporta centrs

wp_20170909_012.jpg9.septembrī Kokneses SC hallē notika tradicionālās rudens sacensības volejbolā “Kokneses kauss 2017” vīriešu komandām . Sacensību mērķis ir pārbaudīt savus spēkus un komandu sastāvus pirms jaunās 2017./2018. gada sacensību sezonas sākuma. Turnīrā piedalījās Rīgas volejbola skola, Jēkabpils “Viadukts”, Entuziastu volejbola līgas komanda “Koknese”, VK “Madona”, VK “Stopiņi” un Kokneses U-19 jauniešu komanda.

Komandas tika salozētas divās apakšgrupās A grupā nokļuva RVS, Madona un Stopiņi, bet B grupā Viadukts, Kokneses U19 un EVL Koknese. Spraigās priekšsacīkšu cīņās tika noskaidrots, ka par 5.-6.vietu spēlēs RVS un Madona. Uzvarēja VK Madona 2:0. Par 3.-4.vietu spēlēja komandas Viadukts un EVL “Koknese”. Uzvarēja koknesieši ar rezultātu 2:1. Finālā tikās Kokneses jauniešu komanda “Koknese U-19” un VK Stopiņi. Uzvarēja komada VK “Stopiņi” ar rezultātu 2:0.

Uzvarētāju komandas sastāvā spēlēja arī divi koknesieši- Edgars Glāznieks un Raimonds Dzenis. Kokneses U-19 komandas sastāvā spēlēja Edgars Kalnozols, Matīss Petjukevičs, Kristers Dardzāns, Aldis Sproģis, Jānis Andrejevs, Matīss Šumskis, Raivis Pālēns, Mikus Gabranovs, un Niklāvs Vingris.

Kokneses jauniešu komanda bija gados visjaunākā, bet parādīja to , ka var sekmīgi konkurēt arī pieaugušo turnīros. Šī turnīra pieredze ļoti noderēs jau 15.septembrī, kad Kokneses sporta centrā notiks atlases turnīrs par tiesībām pārstāvēt Latviju Pasaules skolu volejbola čempionātā.

Informāciju sagatavoja volejbola treneris Ivars Māliņš

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top