Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Koknese sporto 22, Ziemassvētku stafetes

19.12.2016 18:30 - 19:30

20161219_191102-900x400.jpg19.decembrī notika 2016.gada pēdējais “Koknese sporto” pasākums, kuru šoreiz atbalstīja pieci mazi pirmssvētku rūķi, kuri bija atraduši laiku atnākt un piedalīties. Šoreiz kā sporta veids tika izvēlētas ziemassvētku stafetes, bet tā kā kalendārā šajā dienā bija pamatskolas svētku egles pasākums un acīmredzot arī pārējie ne pamatskolnieki bija aizņemti ar kādu no gatavošanās procesiem svētkiem, tad nācās iztikt ar pieciem maziem rūķiem, kuri bija nolēmuši atnākt un piedalīties.

Nelielajā pasākumā rūķi (Henrijs Kalniņš, Kristers Beļajevs, Daniels Stoma, Oskars Saulītis, Lote Kalniņa) veica 10 stafetes un noskaidroja labākos. Paldies viņiem par to un tiksimies nākamajā “Koknese sporto” pasākumā jau nākamaja gadā ( 2017.gada 9.janvārī).

KSC preses nodaļas “Koknese sporto” apskatnieks Teo Rakstītājs

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top