Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Koknesē atklāj LSK telpas „Atbalsta roka”

13.04.2016 kur : Kokneses novada domes Sociālais dienests

img_9669_1.jpg13.aprīlī Koknesē, Sociālā dienesta ēkā Vērenes ielā 1, sirsnīgā gaisotnē atklāja Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Aizkraukles komitejas Kokneses nodaļas darbam piešķirtās telpas ar nosaukumu „Atbalsta roka”. Gaidītajā notikumā piedalījās LSK Kokneses nodaļas biedri un šīs organizācijas atbalstītāji, Sociālā dienesta un Kokneses novada domes pārstāvji. Jaunās un mājīgās telpas iekārtotas ēkas 2. stāvā, kuras vēl nesen tika izmantotas kā dzīvoklis.

Līva Skābarniece, LSK Aizkraukles Komitejas Kokneses novada nodaļas vadītāja sacīja: „Pateicoties Kokneses novada domes atbalstam mums tagad ir sava mājvieta, lai varētu cilvēkiem daudz ērtāk un vairāk palīdzēt. Līdz šim mūsu aktivitātes notika ēkas 1.stāvā pasākumu zālē. Liels prieks, ka mūsu novadā arvien vairāk attīstās organizācijas Latvijas Sarkanais Krusts darbība. Līdzīga telpa 2009. gadā tika atklāta Bebru pagastā. Pašreiz Kokneses nodaļā ir reģistrēti 50 biedri, bet aktīvi darbojas 10 cilvēki". Sadarbībā ar Nodarbinātības dienesta projektu, no pirmdienas līdz ceturtdienai šajās telpās apmeklētājus sagaidīs divas jaunas un uzņēmīgas meitenes Jolanta un Inga. Telpu atklāšanas brīdī lentu svinīgi pārgrieza Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris, vēlot nodaļas biedriem tikpat aktīvi darboties nākotnē, kā arī Natālija Ivanova, LSK Aizkraukles komitejas priekšsēdētāja, Līva Skābarniece un citi nodaļas aktīvisti.

LSK Kokneses nodaļas mājvietas mazākajā telpā tiks izsniegtas pārtikas pakas, bet lielākajā jau glīti sakārtoti apģērbi, apavi un sadzīves preces.

Jauno telpu iemītniekus ar jaukiem pārsteigumiem sveica tuvākie kaimiņi - dzīvespriecīgās senioru klubiņa „Pīlādzītis” dāmas, Ģimenes dienas atbalsta centrs, Sociālais dienests, kā arī Bebru pagasta brīvprātīgā – sociālās palīdzības istabas vadītāja Lība Zukule.

Ikviens ir aicināts iesaistīties LSK Kokneses nodaļas biedru rindās un apmeklēt jaunatvērtās telpas „Atbalsta roka”!

Sarmīte Rode

Daces Svētiņas foto

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top