Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemPiedalies uzņēmēju konkursāKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs uzplaucis ziedos!

01.06.2017 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

Ilgi gaidītais pavasaris pie mums atnāca ar ķiršu, ābeļu, ceriņu un citu koku ziedēšanu. Kur tik palūkojies, ziedi vien! Tie saziedēja arī uz apsveikumu kartiņām, kuras ceļos pie kāda no senioriem, lai priecētu viņus dzīves jubilejās!

Līdz ar ziediem parādījušās arī mazās čaklās bitītes, kuras, lidodamas no puķītes uz puķīti, vāc medutiņu. Arī Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centram ir pašiem savas strādīgās bitītes un arī pašiem savs medus!!! Kamēr pienenes vēl braši stāvēja, izslējušas savas saulainās galviņas, izmantojām brīdi un savācām pieneņu medu, kas veldzēs mūsu apmeklētājus karstajās vasaras dienās un dos vitamīnus vēlajā rudenī pie tējas krūzes, kuras īsi pirms vasaras pilnbrieda arī vāksim paši! Ziedi uzziedējuši arī Kokneses Sociālā dienesta telpās, kur 1.jūnijā Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai tika veltīts koncerts „Atvadas no skolas – sveiciens vasarai!”. Šis koncerts jau kļuvis par ikgadēju tradīciju un tajā 17 priekšnesumos piedalījās 12 bērni, vecumā no 7 – 13 gadiem un vadītāja, izpildot dažādu stilu dziesmas, dejas un dzejoli. Bija arī klasiskās mūzikas priekšnesumi ar vijolēm un flautu.

Jūnija mēnesī pavasara ziedus pamazām nomaina Jāņu zāļu un tēju smarža! Jūs vēl varat paspēt un izbaudīt, kā pie mums smaržo pēc Jāņu siera un rabarberu plātsmaizes, nogaršot mājas kvasu un rabarberu sukādes. 22. jūnijā būs ielīgošanās, īpaši gaidīti būs seniori, lai dalītos atmiņās par savu Jāņu svinēšanu, atcerētos senās dziesmas, dotu padomus vainagu pīšanā!

Jūnija pēdējā nedēļā gaidīsim bērnus un pieaugušos uz mazo mākslas skoliņu „Mana krāsainā vasara”! Šeit katra diena ir pārsteigumu pilna! Lai arī jums raiba vasara un saulaini Līgo svētki un Jāņi! Gaidīsim ciemos! Neaizmirstiet ielūkoties Kokneses mājas lapā, lai sekotu līdzi jaunumiem!

Ieva Ūtēna,

ĢADC vadītāja

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top