Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Atā vasarai – Sveika skola!

31.08.2016 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

6dina_1.jpg31. augustā Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrā tika rīkots koncertuzvedums, ko bija sagatavojuši paši apmeklētāji – bērni un jaunieši, ar dziesmām un dejām.  Koncertiņš tika veltīts vasarai – brīvajam, bezrūpīgajam laikam, kas jau aizvadīts un mācību gada sākumam, kuru katrs savā apziņā vai zemapziņā gaidīja.

Ar dāvanām, mīļiem vārdiem un laba vēlējumiem uz koncertu bija ieradusies arī Līva Skābarniece, bijusī ĢADC vadītāja, kas novēlējumus veltīja ne tikai māksliniekiem, bet visiem, kas bija ieradušies.

Koncertam beidzoties sekoja neliela ballīte ar gardumiem, dančiem, spēlēm un rotaļām. Arī nākamajā dienā 1. septembris Dienas centrā tika atzīmēts ar kūkas cepšanu un rotaļām.

Paldies visiem, kas ieradās un īpašs paldies dalībniekiem, kas paši uzņēmās savus talantus parādīt – Viktorijai Augulei, Renātei Skābarniecei, Signei Kančai, Alisei Ļubinskai, Laurai Nikotiņai un Elīnai Grīvai.

Dina Bardinska,

ĢADC vadītāja

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top