Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Dienas centra apmeklētājus sajūsmina karvinga māksla

01.06.2016 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

2karv_1.jpg1. jūnijā Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrā viesojās Inga, jauniete, kas Dienas centra apmeklētājus iepazīstināja ar karvingu – augļu un dārzeņu izgrebšanas mākslu. Inga ieradās ar saviem instrumentiem un materiāliem, ko mums parādīt, turpretī mēs sagādājām augli, kuru grebt – arbūzu. Tā kā process ilga pusotru līdz divām stundām, tikai paši cītīgākie vērotāji varēja nosēdēt un sagaidīt iznākumu, lai gan galarezultātam pievērsās visi un visiem tas ļoti patika.

Tā kā šī māksla nav ikdienā apskatāma, sakām lielu paldies Ingai un viņas darbiņam, ka deva mums iespēju, ko tādu savām acīm ieraudzīt un pieredzēt.

Dina Bardinska,

ĢADC vadītāja

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top