Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Ģimenes dienas pēcpusdiena

13.05.2016 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

20160513_152912_1.jpg13. maijā Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs rīkoja Ģimenes dienas pēcpusdienu, kas norisinājās Kokneses sociālā dienesta teritorijā.

Lai iepazītos un sadraudzētos, pasākuma dalībnieki tika iesaistīti kopīgās aktivitātēs, kur viena no tām bija saules vainadziņu pīšana. Kamēr Kokneses pensionāru klubiņa „Pīlādzītis” pārstāves dalījās prasmēs ar mazākiem dalībniekiem, tikmēr citi dalībnieki sadarbojās un pina pavisam lielu pieneņu vainagu. Kad dalībnieki bija jau iesildījušies, tika izveidotas divas lielas komandas – ģimenes, kurās piedalījās aktīvākie Dienas centra apmeklētāji un Kokneses pensionāru klubiņa „Pīlādzītis” aktīvākie biedri.

Katrai komandai tika dots uzdevums uzzīmēt savas šīsdienas ģimenes simbolu/ nosaukumu uz bruģētā celiņa, kur vienai no komandām bija nosaukums „Debesjums”, kurā tika attēlota saule, debesis un zvaigznes, ar nozīmi, ka mēs visi esam saules bērni, un otras komandas nosaukums bija „Lieliskais 8+”, kur pluss zīme tiek attiecināta uz trīsgadīgo un tomēr devīto komandas dalībnieku, kā arī nosaukums tika attēlots kā bezgalības zīme.

Ģimenēm bija iespēja sacensties ar zināšanām viktorīnas jautājumos par Latviju, kur rezultāti bija ļoti pozitīvi un atšķīrās tikai ar vienu punktu. Tika sarīkotas arī stafetes, kurās spēkus parādīja ne tikai Dienas centra aktīvisti, bet arī pensionāru klubiņa dalībnieces. Lai arī punktu pārsvars bija vienai komandai, uzvarētāji bija visi.

Mīļš paldies visiem, kas piedalījās!

Dina Bardinska

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top