Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Koknese sporto 28, Basketbols

27.03.2017 18:40 - 20:40 kur : Kokneses sporta centrs

20170327_194544-900x400.jpgIesākoties pavasarīgākam laikam, kas bieži sagādā krasas laika apstākļu maiņas, arī “Koknese sporto” pasākumi piedzīvo dažādus laikus, jo potenciālie apmeklētāji sadalījuši savas interešu sfēras starp svaigu gaisu un sporta zāli. Tieši tāpēc šoreiz nodrošinājāmies ar pārsteiguma momentu, neizpaužot sporta veidu. Varbūt tas mazināja dalībnieku skaitu, bet tas arī bija sava veida eksperiments, lai izvērtētu vietējos sportiskos paradumus pasākumu apmeklēšanā.

Tātad, vispirms konstatējām atnākušo dalībnieku sastāvu un tad piedavājām sporta veidu. Šoreiz tas bija basketbols, kam pievienojām vel dažus konkursus, lai gūtu kādas jaunas emocijas un prasmes. Pavisam 12 atnākušie sadalījās divās komandās un aizvadīja 4×10 minūtes garu spēli. Lai saprastu komandu raibumu, piebildīšu, ka vecakajam dalībniekam bija 30 gadi, kamēr jaunākajam vien 8. Bet tas nemazināja spēlēt prieku un visi dalībnieki ar lielu centību spēlēja spēli. Uzvara šoreiz Emīla Višķera komandai, kurā bez garā un atlētiskā centra spēlētāja bija arī pasākuma jaunākais dalībnieks Rainers Šmits, mūziķis un garo distanču skrējējs Kristiāns Ornicāns, viens no labākajiem jaunajiem basketbolistiem Ričards Lācītis, snaiperis Patriks Priede un pieredzējušais Dāvis Kalninš. Zaudētāju komandā šoreiz Otto Bērziņš, Ingars Kļaviņš, Evars Geršebeks, Gusts Doniks, Edgars Butāns un Andis Kļaviņš.

Teo Rakstītājs

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top