Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pasakumi/4513/radosaja_maja_radosa_sestdiena
Drukas datums: 18:57:57 25.01.2022

Radošajā mājā Radošā sestdiena

03.12.2016 kur : Biedrības “Baltaine” Radošā māja Koknesē

2sak_1.jpgRadošajā mājā 3.decembrī aizvadīta skaista un radoša sestdiena, kad TRĪS nodarbībās ieguvām gan jaunas prasmes, gan jaunas dāvanas Ziemassvētkiem, gan prieku pašiem sev.

Pirmajā nodarbībā gatavojām ziemas rotājumus - saulītes, zvaigznītes, virtenes, puzurus... Galvenais materiāls, ar kuru strādājām, bija jūras meldri, kuri vākti jau Jāņos, tagad izmērcēti un ļoti patīkami darbam. Katrs, kas atnāca, aizgāja ar vairākiem skaistiem, dabīgiem, paša gatavotiem rotājumiem, kuri Ziemassvētkos noteikti noderēs. Paldies skolotājai Inetai Vēverei no Garciema!

Otrā nodarbībā gatavojām smukziepītes. Nu būsim tīri un skaisti! Un būs dāvanas Ziemassvētkiem! Paldies skolotājai Daigai Vilcānei no Jēkabpils!

Trešā nodarbība bija savam priekam. Kopā ar Agnesi Limanāni dejojām. Agnese teica, ka šī ir deja, kas ir ļoti vienkārša. To var dejot katrs. Soļi patiešām ļoti vienkārši. Un katrs, protams, mazliet arī improvizē un piemēro savām vajadzībām un savam priekam! Paldies skolotājai! Nākamā groove dejas nodarbība būs 7.janvārī plkst.18.00!

Diena bija viegla, labvēlīgā gaisotnē un ļoti radoša! Uz nodarbībām bija atnākuši cilvēki gan no Kokneses, gan mazliet tālāki braucēji. Bija lieli un mazi... Interesantākais - vienā nodarbībā satikās pat 3 dvīņu pāri!!! Tā bieži negadās...

Priecīgu Ziemassvētku gaidīšanas laiku Jums vēl Radošās mājas ļaudis!

Lai top GAISMA no TUMSAS!

Inguna Žogota

biedrības "Baltaine" priekšsēdētāja