Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemPiedalies uzņēmēju konkursāKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Koknese sporto 30. Strītbols

15.05.2017 18:00 - 20:00

Pagājušajā pirmdienā norisinājās 30. “Koknese sporto” pasākums, kurā tika paredzēts spēlēt strītbolu, bet tā kā tieši tajā brīdī uznāca diezgan jaudīgs lietus, tad tika nolemts doties uz kādu sausāku vietu – sporta halli, kur veikli uz trīs laukumiem tika aizvadīts “Koknese sporto” pasākums.

Šoreiz pavisam tika nokomplektētas 7 komandas, kuras visas aizvadīja viena apļa turnīru. Šoreiz vislabākās sekmes Otto Bērziņa komandai, kas zaudēja tikai reizi un fināla spēlē tika galā ar Niklāva Vingra komandas pretestību. Otto komandā spēlēja arī Mārtiņš Gražulis, Kristers Bite un Daniels Stoma, bet Niklāvam talkā nāca Jurģis Rēķis un vel kāds puisis, kura vārdu nepaguvu pierakstīt. Trešajā vietā ierindojās dienas garākā basketbolista Emīla Višķera komanda, bet viņam cieši sekoja arī Ralfs Eihentāls ar savu komandu, kam 4.vieta un Matīss Petjukevičs ar savu komandu, kam noslēgumā 5.vieta. Cīņā par 6.vietu labāks izrādījās Edgars Kalnozols ar savu komandu, kuri pārspēja dienas īsāko komandu – Dāvja Kalniņa komandā spēlēja arī Ričards Lācītis, Gusts Doniks un Matīss Circenis, kas kopumā veidoja komandas vidējo augumu mazliet zem 170 cm.

Nākamais “Koknese sporto” pasākums notiks 29.maijā, kad spēlēsim pludmales volejbolu.

Teo Rakstītājs, KSC

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top