Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Iršu bērnos mīt lasītprieks!

24.02.2016 kur : Iršu pagasta bibliotēka

24. februāra pēcpusdienā Iršu pagasta bibliotēkā valdīja liela rosība. Bērnu un Jauniešu žūrijas dalībnieki izvērtēja savu darbību lasīšanas programmā. Bibliotēka šo projektu atbalsta jau 12 gadus un piedalīties gribētāju netrūkst. 2015. gadā 23 bērni un jaunieši un 2 vecāki pusgadu cītīgi lasīja un izvērtēja grāmatas, anketās atklāja savus iemīļotākos daiļdarbus, to autorus.

Bibliotēkā ir izveidojusies tradīcija lasīšanas programmu noslēgt ar dalībnieku zīmējumu izstādi par mīļāko grāmatu. Pēc tam zīmējumi tiek apkopoti glīti noformētās mapēs. Pasākuma laikā eksperti ar interesi tās apskatīja, priecājās par saviem zīmējumiem, meklēja vecāko brāļu un māsu iepriekšējo gadu darbus.

Literārajās spēlēs atklājās, ka eksperti savu pienākumu ir veikuši ļoti atbildīgi un radoši.

Projektu neizdotos līdz galam realizēt, ja bibliotēkai nebūtu atbalstītāju. Liels paldies Pērses sākumskolas skolotājai Aijai Indriksonei un Iršu pagasta pārvaldei par pārsteiguma balvām.

Dace Grele,

Iršu pagasta bibliotēkas vadītāja

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top