Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pasakumi/4434/biblioteku_nedela_irsu_pagasta_biblioteka
Drukas datums: 00:05:31 03.06.2020

Bibliotēku nedēļa Iršu pagasta bibliotēkā

20.03.2015 - 26.03.2015 kur : Iršu pagasta bibliotēka

No 20.- 26. aprīlim valstī tika svinēta Bibliotēku nedēļa ar vadmotīvu „Pastāvēs, kas pārvērtīsies!”. Par godu šiem svētkiem Iršu pagasta bibliotēkā notika virkne pasākumu visām bibliotēkas lietotāju grupām.

Pērses pamatskolas pirmsskolas grupiņas bērni darbojās eksperimentu darbnīcā -ar prieku pārvērta papīru par dažādām lietām – vējdzirnaviņām , ruporiem, iepazinās ar grāmatām no sērijām „Burvju skola” un „Brīnumaino lietu pasaulē”.

Pansijas iemītnieki pulcējās uz kopīgu daiļdarba „Velniņi” lasīšanu. Kāpēc lasījām tieši šo grāmatiņu? Pēc veco ļaužu domām Blaumaņa gara darbs atbilda Bibliotēku nedēļas vadmotīvam, jo nerātnie velniņi arī mainījās- sākot ar krāsu un izaugot par krietniem cilvēkiem.

Skolēniem un pieaugušajiem lasītājiem bibliotēkā tika piedāvāta iespēja piedalīties zibenskonkursā „Iepazīsti bibliotēkas albūmus!” Konkursa mērķis - piedāvāt interesentiem neklātienē izdzīvot pasākumus, kuri ir notikuši bibliotēkā vai citās pagasta iestādēs. Pēc veiksmīgi atrastām fotogrāfijām katrs dalībnieks izvēlējās sev nelielu pārsteigumu.

Visas nedēļas garumā lasītāji - lieli un mazi, tika iepriecināti ar jaunām grāmatām.

Paldies visiem, kuri piedalījās Bibliotēku nedēļas pasākumos, paldies sadarbības partneriem - Pērses pamatskolas pirmsskolas grupiņas audzinātājai Birutai Vilcānei un pansijas sociālajai rehabilitētājai Evijai Millerei.

Iršu pagasta bibliotēkas vadītāja Dace Grele