Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pasakumi/4426/irsu_sievietes_sveic_ar_pavasarigu_koncertu
Drukas datums: 18:59:34 05.06.2020

Iršu sievietes sveic ar pavasarīgu koncertu

09.03.2012 kur : Kokneses novada Iršu pagasta pārvalde

9.martā omulīgajā Iršu pagasta pārvaldes zālītē pulcējās daiļā dzimuma pārstāves uz īpašu- sievietēm veltītu pasākumu.

Kultūras darba organizatore Rudīte Vaivode aicināja ielūkoties Sieviešu dienas vēsturē. Izrādās, ka jau 101 gadu visā pasaulē tiek atzīmēti šie svētki. Latvijā 8. marts nav iedomājams bez vīriešu rosības un rindām puķu veikalos pēc sarkanajām tulpītēm.

Iršu sievietes tika sveiktas ar pavasarīgi sirsnīgu koncertu. Pagasta bērni – Kokneses mūzikas skolas audzēkņi – no sirds centās parādīt, ko ir apguvuši neilgā laika posmā.

Pērses pamatskolas izteiksmīgās runas konkursa dalībnieki iepriecināja visus ar jautriem dzejoļiem un uzstāšanās māku.

Pasākumu kuplināja viesi no Kokneses.

Anta Kučere pastāstīja par sejas krēma gatavošanas tehnoloģiju. Izrādās, ka skaistumkopšanas līdzekļa tapšanas process nemaz nav tik vienkāršs. Zināšanas, kā jāvāra krēms Antas kundze apguva Francijā. Kučeres kundze savu interesanto stāstījumu papildināja ar aktīvu darbošanos, kurā iesaistīja visas klātesošās dāmas. Sejas krēma meistare atklāja, kā pareizi jākopj sejas āda ar viņas ražotajiem līdzekļiem un ierādīja, kā jāmasē seja, lai tā vienmēr dzirkstītu.

Var tikai apbrīnot Kučeres kundzes enerģiju un darbošanās prieku arī citās jomās! Viņai izdodas izaudzēt un ievākt brīnišķīgas – smaržīgas un veselīgas tējas, viņa audzē garšaugus un pārvērš tos ēdienu piedevās, viņa gatavo ziepes – tās Antas kundzes vedekla ietērpj filca „kamzolītī”. Sanāk divi vienā – sūklis un ziepītes. Jauki!

Ne mazāk interesantas lietas sievietēm, lai atvieglotu mājas soli, piedāvāja Daina Ļūļaka. Viņa pārstāv AMWAY firmu, kura izplata produktus no Amerikas.

Dainas kundze pastāstīja par videi draudzīgiem produktiem, kuri ir ekonomiski un efektīvi. Pasākuma dalībnieces lielu interesi izrādīja par mājas un virtuves uzkopšanas līdzekļiem, un pulveriem.

AMWAY firma izplata dažādus produktus – dekoratīvo kosmētiku, uztura bagātinātājus un dabīgos vitamīnus, matu kopšanas līdzekļus, saimniecības lietas – ūdens filtrus, kvalitatīvus katlus, pannas un pat pārtikas produktus. Tikšanās reizē Dainas kundze pastāstīja tikai par nelielu daļu produkcijas, ko izplata minētā firma. Tātad būs jātiekas vēlreiz!

Pasākuma organizatori saka paldies visiem apmeklētājiem un vēl- ikvienam- vairāk īpašu mirkļu ikdienā!

Iršu pagasta bibliotēkas vadītāja Dace Grele