Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Spēļu vakarā ātrlasīšana un literārais cirks

28.10.2015 kur : Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļa

6spele_1.jpg28. oktobrī Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļā norisinājās spēļu vakars projekta „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” dalībniekiem un viņu ģimenēm.

Kopā izspēlējām dažādas spēles – “Ātrlasīšanu”, kurā ierastās grāmatas vietā bija jālasa makaroni no zirņiem, “Literāro cirku”, kas bija uzzīmēts uz grīdas un kurā bija jāatmin latviešu tautas mīklas, pasaku varoņi un grāmatu autori. Visiem iemīļoto “Slēpņošanu” bērni skrēja kopā ar vecākiem, un kad visas lapiņas bija atrastas un apslēptie saldumi iegūti, sajūsmā bija gan lielie, gan mazie.

Mums par pārsteigumu vakara spēļu favorīte bija dambrete. Pie visām trijām dambretes spēļu vietām rindā stāvēja azartiskie spēlētāji - netika palaista neviena pauze starp spēlēm, lai izspēlētu kādu partiju. Vecāki savukārt atminējās, kā bija jāspēlē kāršu spēlē “Duraks” un jālec “Gumijas” - tās lecot netraucēja pat kurpes uz papēžiem.

Laiks paskrēja nemanot un vakars noslēdzās ar smaidiem, atmiņu stāstiem un domu, ka šādus spēļu vakarus vajag rīkot biežāk.

Mīļš paldies un liels prieks par vecākiem, kuri atnāca un pavadīja jautru vakaru kopā ar saviem bērniem!

Uz tikšanos bibliotēkā!

Antra Vasiļevska,

Kokneses pagasta bibliotēkas

Bērnu nodaļa

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top