Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Helovīnmācības pēcpusdiena Kokneses bērnu bibliotēkā

31.10.2014 kur : Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļa

helovini-2014.jpg

31.oktobra pēcpusdienā Kokneses bērnu bibliotēkā visiem interesantiem bija iespēja piedalīties Helovināmācibas stundā jeb radošā pēcpusdienā „Saldumus vai izjokosim”.

Sanākušie atsvaidzināja zināšanas un uzzināja jaunas leģendas un nostāstus par Helovīnu( Halloween), Visu svēto nakti un Veļu laiku tradīcijām.

Sanākušās pārdabiskās būtnes dalījās pieredzē un guva jaunas zināšanas, kā svinēt Helovīnu vakaru, kā ģērbties, kā rotāt māju, kā prasīt saldumus, kā izjokot, ja kāds grib, lai viņu izjoko utt. Visi kopā izgreznoja ķirbjus un veidoja gaismas lukturus, kurus iedegt pie bibliotēkas, lai visi ļaunie mošķi iet garām, stāstīja spoku un joku stāstus, kā arī mielojās ar kopīgi sarūpēto cienastu. Sanākušajiem bija arī uzdevums - atrast dārgumus, kuri bija paslēpti bibliotēkā. Tikuši galā ar dārgumu meklēšanu, zinoši un priecīgi, Helovīnmācības dalībnieki ar visu guvumu devās savās gaitās, lai iegūtās zināšanas liktu lietā un kas zin, varbūt satiktos atkal pēc gada.

Kokneses pagasta bērnu bibliotēka

Antra Vasiļevska

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top