Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Lieldienas bibliotēkā

14.04.2014 - 17.04.2014 kur : Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļa

lieldienas-bibliotekaa-koknesee-2014.jpg

No 14. - 17. aprīlim bērni bibliotēkā iepazinās ar Lieldienu tradīcijām - gan folkloras, gan baznīcas. Izlasot stāstus un pasakas, par Lieldienām nebija grūti atrisināt krustvārdu mīklas,  jo, tikai atrisinot kādu no mīklām, ieguva olu, no kuras uz vietas varēja veidot Jautru Lieldienu svinētāju.

Bērni, kuri piedalījās šajā aktivitātē, tagad zina, kas ir Klusā nedēļa, kādā krāsā ir nosaukta Ceturtdiena pirms Lieldienām, kur Lieldienu zaķi ņem krāsas olu krāsošanai, kā arī daudz citu lietu par un ap Lieldienām.

Klusajā sestdienā, klausoties audio pasakas no portāla paskas.net , veidojām Lieldienu apsveikumus, ar kuriem iepriecināt savus mīļos.

Paldies visiem dalībniekiem un uz tikšanos nākamajās bibliotēkas aktivitātēs.

Antra Vasiļevska

Kokneses pagasta bērnu bibliotēkas bibliotekāre

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top