Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pasakumi/4386/domu_vejos_kokneses_biblioteka
Drukas datums: 18:25:27 25.01.2022

Domu vējos Kokneses bibliotēkā

29.04.2017 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

31sin_1.jpg29.aprīļa pēcpusdienā Kokneses pagasta bibliotēkā gaidīja jau nesen iepazītus viesus - Inesi Apsāni no Kokneses, Ingrīdu Zepu no Gulbenes un Kasparu Krastiņu no Rīgas. Bet īpaša viešņa bija brīnišķīgā Gunita Sergunta no Īrijas. Īrijā Gunita ir nodzīvojusi 9 gadus, nu viesojas Latvijā un pēc pasākuma pie mums atkal posās atceļā uz Īriju, tādēļ šī dzejiskā pēcpusdiena pie mums bija viņai ceļamaize - piepildīta ar mīlestību, rūpēm, sapņiem. Gunitas dzejas krājumiņā „Domu vējos” mums ieklausīties palīdzēja Inese Apsāne, viņa arī vadīja tikšanos. Paldies!

Ar Ingrīdas Zepas dzeju koknesieši jau ir pazīstami. Priecājamies, ka viņai nu ir sava grāmatiņa „Dzejas rozes dvēselei”- sievišķīga un izjusta. No apmeklētājām viņa saņēma komplimentus par grāmatas vizuālo noformējumu. Tā autors - Ingrīdas brālēns.

Protams, īsts plāksteris dvēselei bija Kaspara izjustais dziedājums. Katrai autorei bija īpaši piemeklētas dziesmas.Paldies!

Pēc pasākuma sapratām, ka mūsos tiešām ir palikusi daļiņa no Gunitas, ka gaidīsim atkal Latvijā un Koknesē, ka ir vēl viens brīnumains saulains zieds uz šīs Zemes! Lai Tev veicas, Gunitiņ! Gunita savu dzejas krājumiņu mums solīja atsūtīt, bet Ingrīdas dzejas krājums jau ir izlasāms pie mums!

Ingrīda Grūbe,

Kokneses pagasta bibliotēkas bibliotekāre