Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Tikšanās krustvārdu mīklu minētājiem

04.02.2017 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

koncas_1.jpg

4.februāra pēcpusdienā bibliotēkā tikās 16 drosmīgi un erudīti cilvēki, lai mērotos spēkiem krustvārdu mīklu minēšanā. Uzdevums nemaz nebija tik viegls, jo stundas laikā vajadzēja atminēt klasisko krustvārdu mīklu, atrast režģī 20 putnu nosaukumus un tikt galā ar bilžu mīklu! Jāņem vērā, ka jāpaļaujas bija tikai uz saviem spēkiem, bez papildus palīdzības. Jau sākumā vienojāmies, ka šis ir pirmais šāda veida pasākums, tādēļ svarīgi saprast, kā tas notiek un baudīt kopā būšanu!

Apkopojot rezultātus un saskaitot punktus, izdalījām tikai pirmo trīs vietu ieguvējus, jo īstenībā jau uzvarētāji ir visi! Tātad, par līderi kļuva Jānis Šmits, viņam seko Zigrīda Garkakle un Dace Bārda. Ja kādam no dalībniekiem interesē mīklu pareizās atbildes, savi un visi rezultāti, tad tie apskatāmi bibliotēkā!

Pieaugušo vidū braši turējās arī skolniece Elizabete Krastiņa! Kompliments arī mazajam divgadniekam Gabrielam, kurš bija brīnišķīgs palīgs savai mammai!

Paldies par pieredzi, pozitīvismu un milzīgo atsaucību Nanijai Sīpolai, Ilzei Kalvišķei, Dzintrai Liepiņai, Martai Bremzei, Lonijai Brokai, Sarmītei Rēķei, Sofijai Šmitei, Spodrai Briedei, Ārijai Pētersonei, Benitai Lagošai, Rasmai Rubenei, Dacei Lindei. Visi dalībnieki, Jūs esat brīnišķīgi!

Paldies Mārim Grūbem par rezultātu apkopošanu! Tā bija liela atbildība!

Katrs dalībnieks par pazaudētajām nervu šūnām kompensācijā saņēma nelielu dāvaniņu - kafiju, bet uzvarētājs Krustvārdu mīklu žurnāla „Maģiskās Rūtis ” abonementu pusgadam! Pēc sarunām pie kafijas tases nopratām, ka šis pasākums varētu notikt arī turpmāk! Parasti visas labās domas un lielās vēlmes piepildās! Lai top!

Ingrīda Grūbe,

Kokneses pagasta bibliotēkas bibliotekāre

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top