Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pasakumi/4373/135_minutes_ar_vinniju_puku
Drukas datums: 02:04:52 27.01.2022

135 minūtes ar Vinniju Pūku

18.01.2017 14:00 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

135-min-ar-vp-2017_1.jpg

Aizvadīts darbīgs janvāris Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļā! Jau janvāra sākumā uz bibliotēku atceļoja Ingunas Radziņas lelles, kuras ir apskatāmas vēl visu februāri, bet pēc tām krāšņā leļļu izstāde dosies uz Bebru pagasta bibliotēku. Lelles skatīt nāk gan lieli, gan mazi, izstādi apskatījušas arī gandrīz visas PII ”Gundega” grupiņas. Bibliotekārajās stundās ir paviesojušās dažas Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas klases, lai lelles iepazītu tuvāk caur grāmatām un fantāziju.

18. janvārī 135 minūtes bija Vinnija Pūka laiks, jo šajā dienā Pūka autoram A.A. Milnam atzīmēja 135 gadu jubileju. Svinētāji zīmēja un krāsoja Pūku un viņa draugus, pārbaudīja savas zināšanas testā par autoru, meklēja spilgtākos citātus un skatījās multfilmas.

Savukārt 30. janvārī Bērnu nodaļā valdīja puzles, jo 29. janvāris ir nacionālā Puzles diena, kuru atzīmē saliekot puzles. Bērnu nodaļā “puzļošanās” notiek jau otro gadu. Visas dienas garumā, lai tiktu pie datora, bija jāsaliek vismaz viena puzle, bet lai tiktu pie saldumiņa - trīs dažādas grūtības puzles. Bērni lika puzli arī uz laiku un pieci ātrākie licēji ieguva noderīgas balvas. Šogad apmeklētāji tika aicināti nest arī savas puzles un ļaut citiem tās salikt, kā arī no veciem kalendāriem veidot pašiem savas mozaīkas.

Ja esi palaidis garām šos pasākumus, nebēdā, jo bibliotēkā puzles likt un galda spēles spēlēt tu vari arī ikdienā, arī grāmatas lasīt klusi vai draugam priekšā, zīmēt un krāsot aiz garlaicības, tāpat kā pildīt mājas darbus ar enciklopēdiju un datoru palīdzību. Esi mīļi gaidīts bibliotēkā, kā sevi nodarbināt var atrast vienmēr!

Antra Vasiļevska,

Kokneses pagasta bibliotēka

Bērnu nodaļa