Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Krāsas ienāk bibliotēkā

08.03.2016 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

izst_1_1.jpgAr prieku paziņojam, ka lietainā un pelēkā, bet ļoti sievišķīgā 8.marta pēcpusdienā Kokneses pagasta bibliotēkā ienāca krāsas-tika atklāta I. Gaiša Kokneses vidusskolas 11.klases skolnieces Agitas Blauas fotogrāfiju izstāde. Ar šo izstādi Agita jau ir viesojusies arī Aizkraukles mūzikas skolā.

Izstādē ir apskatāmi apmēram 2-3 gadu laikā tapuši darbi, bet Agitai fotogrāfiju ir tik daudz, ka pietiktu matriāla arī vairākām tematiskām izstādēm! (Par to mēs ar Agitu vienosimies jau nākamgad!) Viena no mīļākajām tēmām ir dzīvnieki. Sarunā pārliecinājāmies, ka par Blauu ģimenes četrkājainajiem mīluļiem viņiem tiešām ir daudz stāstāmā!

Katra fotogrāfija ir neliels mirklis un reizē arī stāsts rāmītī! Apmeklētāji jau atzinīgi novērtējuši jaunās mākslinieces redzējumu un talantu! Paldies Agitas vecākiem par to, ka iedrošinājuši meitu, palīdzējuši un atbalstījuši!

Izstāde būs apskatāma 2 mēnešus! Visi laipni gaidīti!

Ingrīda Grūbe, Kokneses pagasta bibliotēkas bibliotekāre.

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top