Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Izstādē krūzes un tases

28.10.2015 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

biblkru_1.jpg

Šobrīd bibliotēkas apmeklētājus iepriecina rokdarbu izstāde, bet visu novembri pie mums „viesojās” 70 dažādas kafijas krūzes un tējas tasītes. Katrai savs stāsts un skaistums - braukušas no tālām zemēm, mīļu cilvēku dāvinātas, dažādu notikumu liecinieces, no pūra lādēm izceltas….

Nu skaistās izstādes dalībnieces dodas mājup! Solījām, ka visas tiks piepildītas. Ar ko? Protams ar apmeklētāju uzmanību un interesi! Un ar nelielu dāvaniņu no mums! Izstādi aplūkoja lieli un mazi bibliotēkas apmeklētāji, interesi izrādīja arī stiprā dzimuma pārstāvji.

Paldies par atsaucību izstādes veidošanā Anitai Liepiņai, Irēnai Bondarei, Annai Lullei, Nanijai Sīpolai, Antrai Vasiļevskai, Mildai Rušiņai, Ingrīdai Frīdenbergai, Sarmītei Rēķei, Olgai Orliņai, Benitai Lagošai!

Ingrīda Grūbe, Kokneses pagasta bibliotēkas bibliotekāre

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top