Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Alises un Esteres gleznu izstādes atklāšana Kokneses pagasta bibliotēkā

13.12.2014 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

dsc09705.jpg13.decembrī Kokneses pagasta bibliotēkā atklājām brīnišķīgu gleznu izstādi! Darbu autores ir 10 gadus jaunas mākslinieces - Alise Krūmiņa un Estere Vingre. Abas meitenes jau 4 gadus mācās gleznošanas prasmes pie skolotāja Alda Dobenberga. Mums prieks, ka meitenes bija neatlaidīgas un ļoti vēlējās parādīt savus darbus. Jau mēnesi iepriekš tika veidota izstādes afiša! Paldies meitenēm par uzdrošināšanos!

Zīmīgi, ka izstādi atklājām tieši Lūcijas dienā - tā simbolizē cerību, gaismu un labestību. Droši varu teikt, ka šī izstāde jau nesusi pozitīvas emocijas apmeklētājiem! Pirmās atsauksmes par jauno izstādi: skaisti, suppper, bāc, ….un arī delfīns, ziedi, ziema-vienreizēji!

Paldies vecākiem un skolotājam par atbalstu meiteņu radošajā pasaulē! Pozitīvā daudz - nāciet baudīt!

Ingrīda Grūbe, Kokneses pagasta bibliotēkas bibliotekāre

Foto:Inese Krūmiņa un Māris Grūbe

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top