Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Akcijas „Iepazīsti Kokneses novada bibliotēkas” noslēgums

20.11.2014 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

img_6413_1.jpg20.novembrī pārliecinājāmies, ka var daudz izdarīt, ja mēs paši to ļoti vēlamies! Piedalīties mūsu akcijā sākumā gribēja daudzi, bet šo ieceri īstenoja un visus noteikumus izpildīja tikai 2 dalībnieki- Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas 7.klase- audzinātāja Daiga Andersone un Iršu bibliotēkas Bērnu un jauniešu žūrijas eksperti kopā ar bibliotekāri Daci Greli.

Pateicoties bibliotekāres Antras veiksmīgajai rokai, izlozē par mūsu pārsteiguma groza īpašniekiekiem kļuva Vecbebru bērni! Lai viņiem salds svētku gaidīšanas laiks! Mierinājuma balva jau ir atdota arī brašajiem akcijas dalībniekiem no Iršiem. Mums bija prieks tikties ar jums un ceram, ka mūsu bibliotēkās bija daudz interesanta!

Paldies visiem! Paldies kolēģēm par viesmīlību, stāstiem un atsaucību! Katra mūsu novada bibliotēka ir ar savu auru un ļoti īpaša! Nāciet ciemos un izbaudiet to paši!

Ingrīda Grūbe, Kokneses pagasta bibliotēkas bibliotekāre

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top